STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

Kaldırmadınız gitti

Hasan PERÇİN

20 Ocak 2014
Kaldırmadınız gitti
Bolu’nun gündemi olan Başbakana destek pankartı, mahkeme kararı olmasına rağmen 15 gündür aynı yerinde duruyor. Haliyle buna çok kızan CHP’liler, pankarttan pay çıkarmak isterken, birincisini indiremeden ikincisinin kaldırılışını görmek zorunda kaldılar.
Konuyla ilgili Tanju beyin girişimlerini, İlçe başkanı Hüseyin beyin BEBİŞ’lerini okuduk. Reise adayı hanımın yorumunu alamadık henüz. Ya konuya vakıf değil ya da, sen seçim üzeri girme bu konulara, oy kaybına neden olmayalım denildi. Öyle ya… Bu gün ülkenin büyük çoğunluğu ve aklı ayakkabı kutusundan büyük olanlar, olayların asıl amacının seçimle gelemeyecek olanların, alternatif yollar aradıklarını anladı.
Hüseyin beyin, mevkidaşı ve hemcinsi olan Ömer SAYIN’a BEBİŞİM diye hitap etmesini garipsememek lazım, Ağababaları da bir mitinginde Başbakan için “Dolmabahçe de oturup, Üsküdar vapurundaki bayanları kesen adam” gibisinden laflar söylemişti. İmam yellenirse cemaatin de haliyle...
Seçim üzeri aday hanımın gezmekten varisleri çıkarken, teşkilatın cinsellik çağrıştıran abes sözlerinin zamanımıydı şimdi. Hemen hemen her fotoğraf da arkasında yer aldığından, asıl ben reise adayı hanım için endişeliyim.
Yerel muhalif basınımız da bir telaşla, Bolu’nun siyasilerinde bulamadıkları için, Millet Meclisinde edilen küfürleri, argo konuşmaları örnek göstererek savunmaya geçti. Ben olsam, yerel basının internet sitesinde, GEZİ olaylarında Doğan medyanın kullandığı sayacı örnek alır, pankartın kaldırılmayışının 14. günü 15. günü gibi sayaç koyardım.
Siz gidin, ben almayayım Caner abi
Bolu Gazeteciler Cemiyeti ve Bolu da faaliyet gösteren Özel hastane arasında yapılan protokol ile, Gazeteciler artık daha uygun koşullarda ve ‘öncelikli’ olarak, ÖZEL hastanenin imkanlarından yararlanacaklarmış. Şahsen Özel hastanelere temkinli yaklaşırım, açıkçası güvenmem. Sağlık konusunun ticareti olmaz. “Baş ağrısı ile girdi, ayak tırnağından ameliyat edildi…” gibi haberleri basından okudukça, önünden geçmek ile yetiniyorum. Bolu’nun tek Özel hastanesinin, son transferler ile marka haline gelmiş doktorları bünyesine katma başarısı göstermesi de ön yargımı kırmadı. Yani siz gidin, zaten bende gazeteci değilim.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama