STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

Boluspor Yönetimine hayırlı olsun ziyaretimizden…

Hasan PERÇİN

28 Haziran 2016

Geçen sene Ramazanda kameraların ve bizim karşımızda suyunu yudumlayan Ümit Özat hocaya gazeteciler cemiyeti olarak hayırlı olsuna gitmiştik.

Bir ramazan sonrası bu sefer Çarıkçı başkanlığındaki yeni yönetime hayırlar diledik.

Yeni yönetim basından arkadaşımıza görev vererek kuvvetli ilişkiler kurmak istediğini göstermiş oldu.

3 senelik periyot içerisinde sıkı çalışarak süper lig özleminin giderileceğini söylediler.

Proje takım

Dos Santos ve Fuat Çapa transferleri gerçektende ses getirdi, toplantıda transfere çok para harcamayacaklarını belirten Çarıkçı peki bunları nasıl aldı?

Santos, Bolusporumuzun UEFA’daki itibarını, yönetimini, hocasını, projelerini görünce parayı ikinci plana atmış. Fuat hocada ha keza aynı… Proje için Bolu’ya gelmişler bu nedenle çok düşüğe mal olmuş transferleri.

Bu arada, Ailesin İstanbul’a yerleşecek olması Santos’un Adana’yı değil de Bolu’yu tercih nedenlerindenmiş… Umarız aile faktöründen İstanbul’u arşınlar.

Cimri başkan

Kendisi için cimri denildiğini ve bunda haklı olduklarını samimiyetle ifade etti Çarıkçı, fakat yeni dönemde koşulları ve bütçeyi zorlayacaklarını daha cesur adımlar atacaklarını, eskiye dönük tek değişmeyen yönlerinin kaynak yaratma konusu olduğunu, kapı kapı gezerek Boluspor için reklâm toplayacaklarını söylediler.

ille de istikrar

Geçmişten aldıkları dersle 3 yılı istikrarlı takim ve başında hocası olarak tamamlamak düşüncesindeler. Yani final kapısından dönen takımın 12 futbolcusunu yollayıp 15 transfer yapmayacaklar, 25 bin liradan sebep takımın kemik futbolcusu gitmek zorunda kalmayacak gibi.

Beşiktaş ile ilişkileri

Basında Fikret Orman ile olan dostluğundan dolayı Beşiktaş’in pilot takımı olacağımız haberleri yer almıştı, gerçekliğini ve Orman ile olan diyalogunun Boluspor’a pozitif nasıl yansıyabileceğini sordum…

Çok bi fayda beklemiyorlar, pilot takım diye bir şey yok Boluspor zaten marka ve alt yapısı olan bir takım. Çok Çok hazırlık maçları ve ara transferlerde belki oyuncu alabileceklerini söylediler…

***

Başkan Çarıkçı ve yönetiminin geçmişten baya ders aldıkları açıkça ortada, umarız bu söylemde kalmayıp icraata da dönüşür ve Bolu halkı olarak özlediğimiz, hakkımız süper lige kavuşuruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları

Haberler

FacebookFacebook TwitterTwitter Instagramİnstagram

Site içi arama