STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

Bakan Eroğlu’nun Açılış Zamanı Tutmayacak.

Hasan PERÇİN

25 Kasım 2016

 

Orman ve Su işleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu geçtiğimiz Pazar41 milyon TL maliyetindeki 6 tesisin temel atımı ve 4 tesisin açılışı içinBolu muzdaydı.

Şehrin geleceğini ilgilendiren birçok projeyi anlattılar, konuların muhatapları mutlaka heyecanlanmıştır da ben farklı bir detaya takıldım

Büyük su projesine verdiği 30 Aralık 2017 saat 17:17ve Batı Karadeniz Projesidâhilinde Bolu’ya yapılacak 11 baraj ve Bolu ovasını sulayacak 8 sitemin açılışının yapılacağı 31 Aralık 2019 saat 16:59 tarihleri.

Muhalifseniz Popülist bir siyasetçidir kalabalığı coşturmak için söylemiştir diyebilirsiniz

İktidar mensubu iseniz gururlanıp avuçlarınız patlayana kadar alkışlayabilirsiniz

Fakat olay çok farklı…

Eski Türkiye Yeni Türkiye.

IMF ile 19 defa standby anlaşması yaptığımız dönemlerde olsak Büyüksu’nun üzerine plaj ve su sporları yapılacak projeden bahsedebilir miydik?

Bir buçuk yılda bir hükümetlerindeğiştiği siyasi ve toplumsal krizlerin sürdüğü yıllarda olsak Alâeddin Yılmaz Kara Dere sularını Bolu’ya getirebilir miydi?

1977 seçimini kazanıp da hükümet kurmaya 12 vekili yetmeyen Ecevit gibi bakanlık vaadiyle transfer edilmiş olsaydı Eroğlu, senin iline gelip milyar TL’lik yatırımlarımı anlatırdı yoksa kısa bakanlığında başka işlere mi bakardı?

10 yılda bir darbeler olsa 15 Temmuz gerçekleşmiş olsa Karacasu bölgesine dev termal yatırımları için arsa ihalesinde millet birbirini yer miydi?

15 Temmuz günü meclisin bombalanırken kıpırdamayan dolar anayasa kitapçığı fırlatıldığındaki gibi fırlamış olsaydı Bolumuza Dünyanın yaşanabilir 3 şehrinden biri olma hedefini koyabilir miydik?

Koalisyon dönemlerindeki gibi hangi banka, hangi KİT, hangi kurum kimde olacağı pazarlığı yapılıyor olsa Ulaştırma bakanı ile Bolu belediyesinin partisi farklı olsa D-100 ü şehrin güneyine taşıyabilir miydik?

Sayın Bakan istikrarın verdiği öz güven ile bir ve üç sene sonrasına rahatlıkla tarih vermiş, fakat bence verdiği tarih tutmayacak, Aralık ayı saatine göre 17:17 de hava kararacağı için muhtemelen güncelleme yapıp 13:17 ye çekeceklerdir.

Bakan projeyi 4 ay erkene çekmişti bende 4 saat daha erkene çektim, hadi hayırlı olsun.

Birde bakalım bu yazıyı okuyan kaç kişi parti propagandası yaptığımı sanacak.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları

Haberler

FacebookFacebook TwitterTwitter Instagramİnstagram

Site içi arama