Geri sayımın kazananı BOLU olsun…

  Yaşar Dinçer

  17 Haziran 2018

   

  Her zaman bayramlar iyi gelmiştir insana. Hele dini bayramlarımızın öyle güzel yanı vardır ki, özlenen aile bir masa da toplanır, börekler sarmalar yapılır. Küsler barışır, alışverişler yapılır. Çocuklar sokaklarda şeker toplar, kapı kapı gezer. Fakat günümüz bayramında çocuklar şeker toplamaya çıkacak arkadaş bulamadığı için dışarıya çıkmıyor. Eş dost ziyaretleri yerine tatil yerleri araştırılıyor. Bayram alışverişi yerine tatil alışverişi yapılıyor, küsler bayramda barışmak yerine sosyal medyadan birbirine laf sokuyor. Sonra da bir bakıyorsun ‘Nerede o eski bayramlar’ diyorlar.

   İyi Bayramlar Türkiye…

  *********

  Acaba Bolu Milletvekili adayları bu bayramda ne yaptı? Sonuçta geri sayım başladı, seçime 6 gün kaldı. Bu zamana kadar canla başla çalışıldı dersek yalan olur. Bayramlar gibi nerede eski seçimler demek geliyor insanın içinden. Ya da nerede ‘eski siyasetçiler’… İnsanların aradığı samimiyet adaylarımızda var mı? Sadece el sıkıp, vaat vermekle mi geçiyor geziler? Halk vaat duymak ister mi ve verilen vaatleri unutur mu? Halk verilen vaatleri unutmaz, adaylarımızı son zamanlarında bunu unutmayarak çalışır umarım. Hızlı geçen bu süreçte 24 Haziran seçimleri için Milletvekili adaylarından çok halkımız düşünsün. Bolu halkı şapkasını önüne alsın ve karar versin. Sonuçta iki oy kullanılacak, Milletvekili seçimlerinde partiye değil, adaya baksınlar. Bizim sesimiz parti değil, vekil olacak. Hangi adayın çalışacağına inanıyorsak ona verelim. Seçimin kalan bu kısmında siyasetçiler değil, halk konuşur…

  Sonuç hakkında yorum yapmayacağım ama tek bir temennim var umarım, kim seçilirse, kim başa gelirse, kendini değil kentini düşünür.

  Hadi Bolu söz sizde, geri sayımda kazanan BOLU olsun…

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Yazarin diğer yazıları
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.2714319229126