ESTİ, GÜRLEDİ; 300 KİŞİ VAR MIYDI?

  Sefa Günay

  Sefa Günay
  26 Ocak 2018

  Büyük beklentilerle (!) kuruluşu gerçekleştirilen İyi Parti’nin Perşembe günü il başkanlığının açılışı gerçekleştirildi. Açılış için günler öncesinden tanıtımlar yapıldı. Yeterli miydi? Bolu özelinde değerlendirdiğinizde aslında yeterliydi. Zaten Boluluların da tanıtıma falan ihtiyacı yoktu. Dedikodu mekanizması Bolu’da fazlasıyla çalışır.

  Açılış saati geldiğinde ise Meral Akşener ortada yoktu. Aslında hazırlanan miting alanında kimse yoktu. İnsanların toplanmasına zaman kazandırmak amacıyla da olsa Meral Akşener, İzzet Baysal’ın Anıt Mezarını ziyaret etmişti.(Ettirilmişti) Sonrası miting alanına geçildi. Miting alanında bulunan emniyet mensuplarının sayısı İyi Partililerden fazla olması dikkatlerden kaçmadı. Şimdi bu cümle yanlış anlaşılmasın; Aslında Emniyet her zaman ki protokolünü uyguladı. Öyle Düzce’den filan da takviye kuvvet gelmedi. Partili sayısı azdı. O kadar. Meraktan gelenlerde olmasa tam bir facia yaşanırdı. Neyse çok da yüklenmemek lazım. Partililer yıllardır siyasetin içerisinde olsa bile parti yeni. Zaman vermek lazım.

  Şunu da söylemeden edemeyeceğim; askerlerimize moral olması amacıyla MHP İl Başkanı Adem Evcil’in çağrısı sonrası oluşturulan konvoyda yer alan araç sayısı mitinge katılan insan sayısından fazlaydı. Önümüzdeki süreç için bunu da buraya bırakalım. 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Yazarin diğer yazıları
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.4629800319672