BİZİM Eczanesi
BİZİM Eczanesi
YENİ Eczanesi
YENİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
Bolu 5 günlük hava tahmini

GÖLCÜK’E DAİR…

Murat PEÇENEK

24 Haziran 2013
GÖLCÜK’E DAİR…
Hafta sonu, muhtar bir arkadaşımın bana anlattıklarını, deyim yerindeyse yerinde görmek için Gölcük’e gittim. 32 adet olacağını duyduğum muhteşem bungola yada ahşap evler. Konaklama için ideal. Güzelde olmuş. Bolu’muzda yıllardır konuşulup da yapılamayan, cesaretle de üzerine gidilen bu konu, hem yöre halkına hem de Bolu’muz adına sevinç vericidir. Bir kazanç kapısı olacak, aynı zamanda da tanıtımda marka olacaktır. Ancak korkum şudurki; her zaman olduğu gibi, aymaz kendini bilmez protokol ya da erk makamı kim olursa olsun, bu yerlerde kalması için kesinlikle, kişileri araya koyup da, kendine özgü bir yaşamsal alan yaratmasın. Yersiz gelse de endişem budur.
BTSO SEÇİMLERİ…
Sanayi odası seçimleri benim için sürpriz oldu. Sayın semercioğlu bir dönem daha kalmalıydı. Zira oda için, tüm enerjisini Bolu’muz için harcadı. Kendi fabrikasını bile, her ne kadar uzaktan yönetse de, kendi olduğu için değil, Bolu’nun yapısını değiştirme adına çokta yakından ilgilenmedi. Bolu’yu nasıl ön plana çıkartırım arayışındaydı. Hayırlısı olsun. Yeni seçilenlerede başarılar diliyorum. Nihayetinde bu bir bayrak yarışı. Yönetime girmek isteyenlerin ya da başka listeden de, yönetim saltanatını kaptırmak istemeyen çevrelere de bir uyarı. Faziletli olan sizlerin, eğer taşıyabilecekseniz ya da yapabilecekseniz yönetimlerde olmanızdır. Yoksa başka başka yerlerde olupta,burda da olacağım demek bana göre anlamsız ve boştur. Zira kimin ne yaptığı da ortada görünmektedir.hayırlısı...
GÖLLER TURİZME KAZANDIRILABİLİR
Gölcük, Abant ve Yedigöller. Panorama Otel. Haydi. Çıktık, baktık. Gözlerden uzak ama bir o kadar da güzel. Yollarda ise çöplük alanları. Yakışmayanı. Buralar temizlenmelidir. Bolu kavurucu sıcaklarda, insanlarımızın cenneti, serinlik ve yaşamsal alanları. İrili ufaklı göllerde var Gölcük yolunda. Kanımca bunlarda turizme kazandırılabilir diye düşünmekteyiz.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama