Bolu 5 günlük hava tahmini

(köşe yazısı) Haydi bismillah

Hüseyin Tayşi

15 Ağustos 2017

Baktım-gördüm, renk var, nabız var; Yürekten tebrik ederim oyuncularımızı ve teknik ekibimizi…

Daha ilk maç olmasına rağmen güzel bir oyun sergilendi. Hazır mıydı değil miydi  diye düşünülürken herkesin aklında bir soru işareti vardı. Ama oynanan oyun herkesi tatmin ettiğini düşünüyorum. Elbette eksikler var ama zamanla bunlar dolar, önemli olan birlik ve beraberlik içinde, uyum içinde bu takım daha iyi olacak. İnanıyorum, inanmalıyız, o güveni hissettirdiler.

 

Tabi güzel bir sonucu almaya dakikalar kalmıştı, sonuçta bu bir futbol oyunu neyin ne zaman olacağı belli olmuyor. Takımın kamp döneminde çok iyi hazırlandığını gördük. İskelet kadro da  bozulmadığı için güzel sonuçlar bizi bekliyor. Tabii kesinlikle stopere bir tane takviye yapılması gerek.

 

Giresun maçında benim gördüğümü umarım herkes görmüştür. Çok fazla pozisyon verdik ama inanıyorum ki yönetim ve hocamız doğrultusunda güzel bir transfer yapılacaktır. Benim öncelikle temennim sakatsız huzurlu güzel bir sezon olmasını diliyorum. Ve tabii ki de büyük Boluspor’dan şampiyonluk bekliyorum.

 

Lig zor, bu sene daha çok zor; Daha zevkli hırçın mücadeleci bir sezon olacak gözüküyor. Her sene o sene bu sene diyoruz ama İnşallah bu sene olur, tek temennim bu. Geçtiğimiz sezonlara bakarak bu sezon emeğimizin karşılığını alacağız. Emek var, azim var, oyuncular emin olun bizden daha çok istiyor.

 

Birebir muhabbetim, kardeşlik-abilik diyalogumuz var; Samimiyetle her biri söylüyor, biz ne kadar sevinirsek siz bizden daha çok sevineceğinizi biliyoruz. Onun için hep birlikte adım adım Süper Lige, adım adım şampiyonluğa…

 

Tabi bu şampiyonluk sadece oyuncuyla, teknik heyetle, yönetimle olacak bir şey değil. Arkalarında bir gücün olduğunu hissettirmeliyiz. Tabi bu en büyük pay bizim büyük taraftarımıza düşüyor. Bu aileyi daha büyütmeliyiz. Görevi olan sahiplenmeli ve hissettirmeli, elini taşın altına koymalı. Tabi güzel bir sonuç bekleniyorsa, şampiyonluk bekleniyorsa tribünleri doldurup taşırmalıyız. Biz bunu başarırız, inşallah bu sezon bizim için her şey gönlümüzce olur…

 

Saygılar…

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama