Bolu 5 günlük hava tahmini

İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!

Hüseyin Tayşi

17 Mayıs 2017

Bu hafta oynanan maçta herkesin aklından geçen; “Boluspor yenilir, adamlar şampiyonluk yaşayacak” gibi sözlerdi. Hafta boyunca birçoğunun kalbinden böyle geçti.

 

Ama bilmedikleri bir gerçek vardı, “Boluspor bitti demeden bitmeyecekti” ve öylede oldu. İnanç, zafer, başarı… Bu 3 kelimenin birleşimini herkes bu hafta görecek!

 

Ben inanıyorum; Futbolcu kardeşlerimizle, yönetici abilerimizle ve tek gerçek taraftarımızla yüzümüzün akıyla sezonu bitirip Play Off’da Boluspor’un kim olduğunu göstereceğiz.

 

Artık, “Boluspor burada bir şey yapamaz, yenilir. Bizim gücümüz yetmez” gibi sözler birbirimizden duymayalım! Kenetlenme ve birlik zamanı; Her kez eşini-dostunu getirse Statta boş yer kalmaz!

 

İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!

Haydi Bolu, senin Şehrin, senin Takımın! Başarıyı hep birlikte hak etme zamanı! Yolun sonu aydınlık! Futbolcu kardeşlerimle-abilerimle hep bir aradayım. O kadar inanıyorlar ki; “Siz bizim yanımızda-arkamızda olun, gerisini bize bırakın” cümlesinde birleşiyorlar.

 

Kısacası; Sen-ben yok, hep beraber birlik olalım, diri olalım bu maçı hep beraber alalım. Ben sizin adınıza sözleri alacağım, herkes Play Off mücadelesine iznini kendini ayarlasın, mazeret yok!

 

İNANIRSAN SEN ZAFERE, O KUPA GELİR BU ŞEHİRE…

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama