AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

İbrahim Doğan

Hasan PERÇİN

14 Ocak 2019

Hocaların hocası, Tanju Özcanları Fatih Metinleri yetiştiren biri, ömrü eğitimcilikle geçmiş, talebelerinin bir yerde oyuna bir yerde ahde vefasına talip.

En son Fen bilimleri ve sosyal bilimler lisesi müdürlüğü yapan İbrahim Doğan hocamız, eğitimin içinde geçen 33 yılın arıdan yerini gençlere bıraktıktan sonra30 Mart yerel seçimlerinde genel merkezce tevdi edilen Bolu belediye başkan adaylığı görevini üstleniyor.

1955 Kırha Rüzgarlar köyü doğumlu, anne Oğuldurklu, 5 yaşına kadar baba görevi dolayısıyla Abant’ta kalıp sonrasında Köroğlu mahallesinde ikamet etmişler.

Akademik eğitimini Türkiye’nin karanlık yılları 80’lerde Gaziantep’te tamamlayıp Giresun da ilk eğitim görevine başlamış, askerlik sonrası ara vermediği 33 yıllık eğitimcilik hayatında öğretmenlikler müdürlükler yapmış…

10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla geniş partili heyeti ile cemiyete ziyaretimize gelerek bir yerde seçim startı verdiler.

İbrahim hoca Seçim propagandasını da eğitim üzerine hazırlayacak gibi, Bolumuzun en büyük sorunu olarak çocuklarımızı geleceğe ve hayata hazırlamak için eğitimde kaliteyi arttırmak olarak görüyor.

Alışkanlıkları değiştirmenin vakti geldiğini söyleyip,Bolunun geleceğine ortak akıl, ortak projelerle yön yermek için yola çıktıklarını belirttiler.

İki güçlü rakibi daha biz sormadan “Millet olarak zoru seviyoruz, bu memleketin evladına zor yakışır, birlik beraberlik içinde zoru başaracağız”, diyerek hem cevap hem ilk sloganlarını söylemiş oldular.

Cumhur ittifakı çerçevesinde 30 büyük şehir harici illerde kendi adayları ile yarışacaklarını söyleyen il başkanı Cihan Başaran ise,

“MHP’nin adayı halk adamı olmalıydı, hocamız halkın içinden çıkan tam bir Boluludur, Bolu belediyesini 3 er dönem yöneten CHP ve AK Partinin artık çekilme vakitleri geldi, Bolu’yu MHP belediyeciliği ile tanıştıracağız.

12 belediyenin hepsine talibiz, elimizde hiç MHP belediyesi olmaması hırsımızı arttırıyor, MHP’nin 24 Haziranda yakaladığı büyük ivmeyi daha yukarı taşıyarak belediyeler ile süsleyeceğiz” dedi.

Nazik ziyaretleri için teşekkür eder, başarılar dilerim.

 

Hasan Perçin

hsnprcn@hotmail.com

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama