MİNA Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

ZİYA ÖĞRETMEN BOLU'DA MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞTU

8 Ağustos 2019

‘Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’ kapsamında ilimizde görev yapan öğretmenler ile buluşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, meslektaşlarına 2023 Eğitim Vizyonunu yüz yüze anlattı. Sürecin merkezinde öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin olduğuna dikkat çekerek, ‘Birlikte başaracağız’ mesajını verdi.

Programa Bolu Vali Yardımcısı İlhan Turgut, Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve Bolu milletvekilleri ile çok sayıda öğretmen katıldı. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Mavi Salonda gerçekleşen ‘Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’ etkinliğine ayrıca çok sayıda eğitimci katılırken, Bakan Selçuk'un konuşmaları zaman zaman alkışlarla kesildi. Mavi salonun dolduğu programda Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe açılış konuşmasında ilimizde 2023 Eğitim Vizyonunda yapılan faaliyetler hakkında Bakan Selçuk'a bilgi verirken ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Öğretmenlere etkinlik süresince fikir ve düşüncelerini aktaran Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk sonrasında kendisine verilen hediyeleri, salondaki en tecrübeli ve göreve yeni başlayan öğretmenlerimize hediye etti.  ''Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları'' etkinliği Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'un öğretmenlerimiz ile çektirdiği hatıra fotoğrafları ile son buldu. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama