EVREN Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

Yunanistan'ın Ayasofya Tepkisine Akgül’den Sert Tepki

26 Temmuz 2020

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül 86 yıl sonra Ayasofya'nın yeniden ibadete açılmasına Yunanistan'dan gelen tepkilere yönelik açıklama yayınlayarak Yunanistan’ın Türk Bayrağını yakmasına tepki gösterdi. Açıklamasında Yunanistan’a seslenen Akgül, “Ey Yunan'ın Bizans'ın kahpeleri Vefalı Türk'ün Osmanlı Tokadı ensenize inmeden kendinize gelin zira sizin nüfusunuz kadar bizde silah ruhsatı olan vatandaşımız var” ifadelerini kullandı.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül 86 yıl sonra Ayasofya'nın yeniden ibadete açılmasına Yunanistan'dan gelen tepkilere yönelik açıklama yayınlayarak sert tepki gösterdi.

“VEFALI TÜRK'ÜN OSMANLI TOKADI ENSENİZE İNMEDEN KENDİNİZE GELİN”

 Yunanistan’a seslenerek kendinize gelin diyen Akgül açıklamasında, “ Geçtiğimiz günlerde 86 yıl sonra kılıç hakkımız olan Ayasofya'nın Camii olarak hizmete açılması tüm düşmanlarımızın gözünü tekrar ülkemiz üzerine çekmiştir. Türk Devleti tarihi boyunca türlü fitneler, hileler oluşumlar ile bölmeye yıkılmaya çalışılsa da İmanımız ve itikadımız ayakta kalmamızı sağlamıştır. Bugün yine görüyoruz ki Komşumuz olan Yunanistan'da rengini şühedadan alan bayrağımıza saldırıda bulunup bayrağımızı yakma cüreti göstermişlerdir. Ülkücüler olarak diyoruz ki Ey Yunan'ın Bizans'ın kahpeleri Vefalı Türk'ün Osmanlı Tokadı ensenize inmeden kendinize gelin zira sizin nüfusunuz kadar bizde silah ruhsatı olan vatandaşımız var. Bir talimatla sizi ve sizin gibileri sınırlarımıza dahil eder, bir Ayasofya da Atina'ya dikeriz. Türk-İslam davası yolunda gelecek her emir ve talimatı tereddütsüz Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin evlatları yerine getirecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama