YILMAZ’DAN 6 KİŞİYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

  12 Temmuz 2018

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın’ın da arasında bulunduğu 6 kişiyi evlerinde ziyaret ederek ‘acil şifalar’ diledi.

  2009 yılında başladığı hasta ziyaretlerine devam eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 6 kişiyi evlerinde ziyaret etti. Yılmaz, geçtiğimiz günlerde görevi başındayken maddi hasarlı trafik kazası geçiren Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın ile farklı sağlık problemleri bulunan hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileterek herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Ayrıca, heyetteki diğer kurum temsilcileri de hastaların şikayetlerini dinleyerek, ailelere maddi durumları hakkında bazı sorular yöneltti.

   

  Gerçekleşen ziyaretlerde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Bolu Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, Kızılay Bolu Şubesi Başkanı Muhsin Kınacı, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, AİBÜ Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ferhan Yılmaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Vekili Canan Akbay, İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Bolu Belediyesi kurum doktoru Gülsüm Öncü eşlik etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.98607110977173