Yılmaz teşekkür ziyaretlerine devam ediyor

  8 Ağustos 2018

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

  Son olarak BESOB, Eskop ve Ziraat Odası’na AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ile birlikte ziyaretler gerçekleştiren Yılmaz, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

  24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretleri kapsamında son olarak BESOB, Eskop ve Ziraat odasında, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı herkese teşekkür etti.

  Ziyaretlerde konuşan Yılmaz, “Seçimlerden önce sizleri ziyaret ettik ve isteklerinizi dinledik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bugün de verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür etmek için buradayız. Biz sadece seçimlerde değil her zaman sizlerin yanındayız ve hep birlikte hareket ediyoruz. Bu sebeple öncelikle 24 Haziran seçimlerinde verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte ülkemizi ve Bolu’muzu daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın’a gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretlerinde, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Canan Akbay ve Erdem Yılmaz da eşlik etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.1578381061554