ÖZGÜR Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

Yeniden Refah Partisi kongre sürecine girdi

9 Eylül 2019

MERKEZ İLÇE’YE BAYRAKDAR SEÇİLDİ

Yeniden Refah Partisi çatısı altında partilileşme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, parti kongre sürecine girdi. Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe kongresini hafta sonu yaptı.

 

Yeniden Refah Parti Merkez İlçe başkanının belirlenmesi amacıyla hafta sonu Kültür Sitesi Tiyatro Salonu’nda kongre gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongreye genel merkezden MKYK Üyesi Mehmet Aras, Naim Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.

Delegelerin oylarıyla Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar seçilirken, kongrede açıklamalarda bulunan İl Başkanı Hayrettin Aytar, “Kavga etmek, cezalandırmak için bu yala çıkmadık. Hangi siyeasi parti yaparsa yapsın, yapılan doğruları takdir etmek, eksik olanları tamamlamak, yapılan yanlışları Milli Görüş doğrularıyla düzeltmek için yola çıktık. Siyasete nezaket ve zerafet getirmek istiyoruz. Dilimiz her zaman sevgi, barış ve kardeşlik dili olacaktır. İktidarımızda Ayasofya’nın zincirleri kırılarak, cami olarak ibadete açılacaktır. Askeri ücrete, emekli ve memur maaşlarına bu gün olduğu gibi %4-5 seviyelerinde değil, en az %50 oranında zam yapılacak ve maaş artışları da gerçek enflasyon oranı üzerinde tutulacaktır. Beşin dörtten büyük olduğu bilimsel gerçeğini bilmekle beraber, 4 helalin, 5 haramdan kıymetli olduğu hakikatini özümsemiş genç nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bu çerçevede şu anda 76 il’de teşkilatlarımız tamamlanmış ve iktidar yürüyüşümüz başlamıştır” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama