ELMAS Eczanesi
DEFNE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
DEFNE Eczanesi
Beşkavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18 A/B Blok13/B(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 270 52 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

YENİDEN REFAH HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

20 Şubat 2021

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı'nın bu kez adresi Ovadüzü oldu. Cuma namazı sonrası Ovadüzü halkı ile buluşan partililer, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu her hafta Cuma günü yapılan köy-mahalle ziyaretleri kapsamında Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar’ın katılımıyla, Cuma Namazı sonrası Ovadüzü halkıyla partililer bir araya gelerek ikramlarda bulundu.

 

“Şu zamana kadar sadece seçimlerde yanlarına gelinmiş”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Bu hafta Ovadüzü halkıyla buluştuk. Maalasef salgın sebebiyle bir ortamda uzun süreli halkımızla buluşamıyoruz. Fakat bu durum bizler için engel değil. Bizler tek tek köyleri-mahalleleri ziyaret ediyoruz. Dertlerini dinliyor, dertlerinin dermanının Yeniden Refah Partisi’nde olduğunu anlatıyoruz. Halkımız tabii ki çoğu konuda yaralı. Bir dinleyenleri yok. Şu zamana kadar sadece seçimlerde yanlarına gelinmiş ve partilerin tek amaçları oy almak olmuştur.’ dedi.

“Artık umut var, artık çözüm var”

Tarımın ve hayvancılığın bitme noktasına geldiğini belirten Bayrakdar; “Çiftçimizin, ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Tabii ki olamaz. Milyonlarca çiftçimizi yıllardır mağdur eden, ekonomimize zarar veren başta 'şeker pancarı kotası' olmak üzere tarım ürünlerine konulan bütün haksız kotalar kaldırılıp atılacak, şeker pancarı ve diğer tarım ürünlerinin ekimi teşvik edeceğiz. Buğday ve un ithalatını en kısa sürede ‘sıfır seviyesine’ düşüreceğiz. Bunun gibi daha birçok proje ile halkımızın yanında olacağız. Halkımız bilsin ki artık umut var, artık çözüm var, artık geçim zamanı da halkının yanında olan Yeniden Refah Partisi var.” ifadelerini kullandı.

 

YENİDEN REFAH HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
YENİDEN REFAH HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama