GÜMRAH Eczanesi
KORKUT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜMRAH Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.Köstendil Apt. No:73 (Kampüs kırtasiye karşısı)
Tel: 0374 212 89 59
KORKUT Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Sok. No:25/4 (Köroglu Dev.Has.Pol.Karsisi)
Tel: 0374 270 26 20
Bolu 5 günlük hava tahmini

“YENİÇAĞA OSB BÖLGENİN EN GÖZDE OSB’LERİNDEN BİRİSİ OLACAK”

23 Ekim 2020

Yeniçağa Organize Sanayi Bölgesi’nin mevcut durumu ile ilgili istişare toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’in ev sahipliğinde ve başkanlığında yapılan toplantıya Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen, Bölge Plancısı Bülent Körpe, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Bolu Yatırım Destek Ofisi uzmanları ve teknik kadro iştirak etti. Toplantıda Yeniçağa Organize Sanayi Bölgesi’nin mevcut durumu, devam eden kamulaştırma ve imar planı revizyon çalışmaları ve önümüzdeki süreçte resmi prosedür içinde yapılacak çalışmalar görüşüldü.

 

“YENİÇAĞA OSB BÖLGENİN EN GÖZDE OSB’LERİNDEN BİRİSİ OLACAK”

Toplantıda konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, ilin en yeni OSB alanı olarak faaliyete geçmeye hazırlanan Yeniçağa Organize Sanayi Bölgesi’nin hem Batı Karadeniz, Doğu Marmara ve İç Anadolu’yu birbirine bağlayan noktadaki stratejik konumu, hem de son yatırım teşvik düzenlemesiyle birlikte yapılacak olan yatırımlarda 4. bölge teşvikten yararlanabilecek olması nedeniyle büyük bir önem kazandığını dile getirdi. Kamulaştırma çalışmaları ve resmi işlem süreci devam eden Yeniçağa OSB ile ilgili daha şimdiden sanayicilerden ciddi yatırım taleplerinin kendilerine ulaşmaya başladığını belirten Başkan Ateş, Yeniçağa OSB’nin sahip olduğu özellikler ve yatırımcılara sağlayacağı avantajlarla önümüzdeki süreçte hem Bolu’nun en avantajlı OSB’si hem de bölgenin en gözde OSB’lerinden birisi olacağını ifade etti.

 

Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar’ın da OSB’nin faaliyete başlaması için bütün gayretiyle çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Ateş, Yeniçağa ilçemizde üretim ve istihdam artırılmasına büyük katkı sağlayacak OSB çalışmalarında TSO olarak her zaman kendilerinin yanında yer almaya devam edeceklerini belirterek, çalışmalara teknik bilgi ve deneyimleriyle katkı sağlayan Bolu OSB Müdürü Mustafa Gülen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ve Bölge Plancısı Bülent Körpe’ye teşekkür etti.

Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama