YAMANER Eczanesi
TANSU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YAMANER Eczanesi
Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 11 00
TANSU Eczanesi
Hastane Cad.Mustafa Bey Apt. No:25(KADIN DOĞUM HAS. KARŞISI)
Tel: 0374 213 67 92
Bolu 5 günlük hava tahmini

Yeni hizmet binası bilişim alt yapısı yerinde incelendi

13 Ocak 2021

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasında yapılacak olan bilgi teknolojileri alt yapısı konuları teknik heyet tarafından yerinde incelendi.

İncelemelere Orman Genel Müdürlüğü Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk ve ekibi ile Bölge Müdür Yardımcıları Nizamettin Ören ve Yılmaz Yıldız, Şube Müdürleri Sibel Gürsoy ve Serkan Yüksel ile Bölge Müdürlüğü teknik personeli katıldı.

İlk olarak Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı’yı makamında ziyaret eden Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk bilgi teknolojileri alanında Orman Genel Müdürlüğünün beklentileri ve geldiği nokta hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin ardından Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasına geçen heyet binada bilişim yönüyle incelemelerde bulunarak proje üzerinden değerlendirmelerde bulundu. Özellikle sistem odası, bilişim alt yapısı, yapısal kablolama ve bilişimle ilgili diğer iş ve işlemler için bundan sonra yapılacak çalışmaların tespitini yaptı. Çalışmaların istenilen standartlarda tamamlanabilmesi için gerekli her türlü tedbirlerin alınması istendi.

Daha sonra Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk’ün katılımıyla bir toplantı düzenlendi. Yeni idare binasında yapılması gerekenler proje üzerinden değerlendirildi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama