YAZILAR’A MATEMATİK SINIFI

  16 Mayıs 2018

  Mudurnu Yazılar Ortaokulu'nda Öğrenciler Matematiği Eğlenerek Severek Öğrenecek

   

   

   

  ‘Geleceğe Bir Dokunuş’ adıyla AİBÜ Matematik bölümü öğrencilerinin hazırladıkları Matematik sınıfı açılışı, Mudurnu Kaymakamı Efecan Şahin, BBV Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Özmen, Elvin Akdağ, Vakıf genel sekreteri Öznur Akkaya, Yazılar Ortaokulu idareci öğretmen ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

  Bolu Bağışçılar Vakfı hibe desteği ile gerçekleşen proje kapsamında zeka oyunları, çeşitli öğretici oyun materyalleri alımı yanı sıra, sınıfın tadilatı donanımların yenilenmesi gerçekleştirildi. Öğrencilere matematik dersinin sevdirilmesi, öğrenme becerilerinin artırılması ve matematiği günlük yaşama adapte etmeyi amaçlayan projeyi; AİBÜ Matematik Öğretmenliği bölümü öğrencileri Billur Göker, Hanife Yavuz, Ayça Sakça, Zeynep Apuhan, Ebru Hilal Özer hazırladılar.

  BBV Yönetim Kurulu Ahmet Özmen ve Mudurnu Kaymakamı Efecan Şahin ile sınıf açılışını gerçekleştirirken, Özmen BBV çalışmaları ve ne gibi projelere hibe desteği verdikleri hakkında da bilgiler verdi.

  Programdan sonra konuşma yapan Mudurnu Kaymakamı Şahin, "Bolu hayırseverleriyle öne çıkmış, bağışçıların desteğinin şehrin kalkınmasına önemli etkileri olmuş bir ilimiz. Bu vesile ile BBV mütevelli üyelerine değerli desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi. A.Haktan Yamantürk

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.33330202102661