GÜRÜN Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

GÜRÜN Eczanesi
Büyük Cam Mah. İzzet Baysal Cad. No:130
Tel: 0374 215 16 55
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

“YAŞASIN MİLLİYETÇİ EĞİTİM MÜCADELEMİZ”

23 Eylül 2018

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından 2 yıl önce açılan Etüt Merkezi, 8’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar tüm öğrencilere 2018-2019 Eğitim ve öğretim yılında da ücretsiz şekilde kurs vermeye devam edecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül “Yaşasın milliyetçi eğitim mücadelemiz” dedi.

 

Özellikle maddi durumu iyi olmayıp özel ders alamayan veya dershaneye gidemeyen öğrencilere ücretsiz olarak kurs verilen etüt merkezi bu yıl 8’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar öğrenim gören öğrencilere hizmet verecek.

KURSLAR ÜCRETSİZ

Verilen kursalar hakkında hakkında açıklamada bulunan Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, “Etüt merkezimiz iki yıldır Orta Öğretim Öğrencisi kardeşlerimizi Üniversiteye hazırlamaya ve okulda ki derslerinde başarı sağlamaları amacıyla sürdürdüğü eğitim programlarına 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde de devam edecektir. Gençlerimizin vatan, bayrak, millet sevgisi ile yetişerek önce ailesine daha sonra ülkesine hayırlı birer evlat olmaları amacıyla hem milli ve manevi değerlerimizin öğretildiği hem de derslerinde başarılı olması için Etüt merkezimizde gerçekleştirdiğimiz eğitim programları neticesinde bu yıl Matematik, Fizik, Kimya, Türkçe, Tarih, Coğrafya dersleri ücretsiz olarak, 8.9.10.11. ve 12. Sınıf öğrencilerimize etüt olarak hizmet verecektir” ifadelerini kullandı.

“YAŞASIN MİLLİYETÇİ EĞİTİM MÜCADELEMİZ”

Öğrencileri etüt merkezine davet eden Akgül, “Yaşasın milliyetçi eğitim mücadelemiz” diyerek, “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ETÜT Merkezi’nde daha önce ki yıllarda ilimizde Abant İzzet Baysal Üniversitesinde okuyan Genç Ülküdaşlarımızın verdiği eğitim programları bu yıl daha profesyonel ve daha verimli bir şekilde yapılması amacıyla yine öğrenci kardeşlerimizin desteği ve aynı zamanda Türk Eğitim Sendikamızın desteği ile Değerli Öğretmenlerimizin vereceği eğitim programıyla yapılacaktır. Dar gelirli ailelerimize ve öğrencilerimize katkı sağlayabilmek için açmış olduğumuz etüt merkezimize tüm öğrenci kardeşlerimizi davet ediyoruz. Buradan genç kardeşlerimizin sevgili velilerine de seslenmek istiyorum. Unutmayın, ocağa giden genç madde bağımlısı olmaz, hırsız olmaz, arsız olmaz, vatan haini olmaz, Devlete düşman olmaz. Ocağa giden genç Alparslan olur, Fatih olur, Atatürk olur, Başbuğ olur, adam olur. Yaşasın milliyetçi eğitim mücadelemiz. Ne mutlu Türküm diyene” cümlelerine yer verdi. Erol DEĞİRMENCİ

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama