YENİ Eczanesi
SEZEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YENİ Eczanesi
İzzet Baysal Mah.Çakmaklar Sok.Hacı Ahmet Çatladıoğlu Apt. No:26/14
Tel: 0374 212 51 12
SEZEN Eczanesi
Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad.No:88/11(Dedeoğlu Kırtasiye Karşısı)
Tel: 0374 215 17 27
Bolu 5 günlük hava tahmini

“VİLLALARIN %85’İNDE ASANSÖR TERCİH EDİLİYOR”

21 Ekim 2021

İlimizin markalaşmış önemli şirketleri arasında yer alan ve Uluslararası standartlar kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte olan Prodef Asansör’ün İşletme Sahibi Hakan Kulakoğlu, villa çalışmaları hakkında önemli bilgiler verdi.

Müşterileri için değer yaratan Prodef Asansör’ün İşletme Sahibi Hakan Kulakoğlu, villalarda asansör kullanımı ile ilgili bilgiler paylaşarak; “Pandeminin inşaat sektöründeki en büyük yansımalarından biri villa inşaatlarının yüksek miktarda artmasıdır. İnsanlar artık çoklu yaşam alanlarından kendini soyutlayıp biraz daha bireysel, bahçesi olan yaşam alanlarına doğru geçiş yapmak istiyorlar. İnsanları aslında birbirlerinden ayırmak değil yaşam standartlarını yükseltip biraz daha bağımsızlaştırmak üzere bir inşaat sistemi geliştirildi.  Villalarda asansör artık vazgeçilmez. Kat durak sayısına bakmadan ihtiyaç duyulan her noktaya bir asansör sistemi ve mekanik taşıyıcı yapılıyor. Sadece eşya ya da insan taşıma olarak bakmamak lazım. İnsanlar yaşlandıkça asansör zaruri hale geliyor. Bu tip mekanik taşıyıcılar o zaman daha değerli oluyor” şeklinde konuştu.

Hakan Kulakoğlu, tüm mekanik taşıyıcıların bakımı yetkili kurum tarafından aylık bir kere, kontrolünün ise yılda bir kere olması gerektiğini ifade ederek; “Her ay bakımı ve her sene bir kere kontrolü yapılan asansörler güvenli asansörlerdir. Güvenli bir asansörü kullanmak hem kullanıcı hem de montajını yapan firma için en değerli şeydir. Şu an üretilen villaların hemen hemen %85’nde asansör tercih ediliyor. İnsanlar artık herkesin birer engelli adayı olduğunu anladı. Hiçbir şey olmasa bile aileden bir büyük bir yaşlı geldiğinde o evde kalabilir. Bunu bildikleri için bireysel konutlarında da asansörü mutlaka kullanıyorlar” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama