IHLAMUR Eczanesi
GÖLYÜZÜMURAT Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

IHLAMUR Eczanesi
Borazanlar Mah.Hürriyet Cad..No35/E(Endüstri Meslek Lisesi Girişi))
Tel: 0374 212 55 80
GÖLYÜZÜMURAT Eczanesi
İhsaniye Mah.T.Mehmet Paşa Cad.No:13/A
Tel: 0374 217 63 64
Bolu 5 günlük hava tahmini

VETERİNER HEKİMLER GÜVEN TAZELEDİ

23 Ekim 2020

Bolu Veteriner Hekimler Odası, 14. Dönem Bolu Bölgesi seçimlerini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Mehmet Ok güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Bolu Veteriner Hekimler Odası, 14. Dönem Bolu Bölgesi seçimlerini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Mehmet Ok güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Seçimler sonrasında konuşan Başkan Mehmet Ok, “Dolu dolu 2 senemizi arkamızda bıraktık. 14. Dönem seçimlerinde tekrar aday olduk. Başta oy kullanan, telefonla desteklerini sunan meslektaşlarımız olmak üzere tüm meslektaşlarımıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu işin bulunduğu yerden daha iyiye götürülmesi gereken bir bayrak yarışı olduğu bilinci ile yeni yönetim kurulumuz ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

“KAZANIMLARIMIZ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ ÖNCELİKLE TOPLUM İÇİN OLACAK”

Başkan Ok, “Pandemi sürecinde aşı çalışmalarında görev alıp, özlük haklarında iyileştirme yapılmayan Veteriner Hekimler toplumların ve toplum sağlığının görünmez kahramanlarıdır. Kazanımlarımız her zaman olduğu gibi öncelikle toplum için olacak. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde ‘Tek Sağlık’ gününü kutlayacağız. İnsanlığın teknolojik ve özellikle sağlık sektöründeki kazanımları insan, hayvan ve çevre üzerinde geri dönüşümsüz etkilere neden olmaktadır. Bununla beraber ön görülemeyen birçok faktör sıkı bir ilişki içinde olan insan, hayvan ve çevre etkileşimini olumsuz yönde değişmesine neden olmuştur. Covid-19 pandemisi de göstermiştir ki sağlık sektörünün bu mücadele yıprandığı hastalıklar insanlardan hayvanlara, hayvanlardan insanlara bulaşan zoonoz hastalıklar olmuştur.  Şarbon, Salmonella, Brusella, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Kuş Gribi, Kuduz gibi ülkemiz için de her zaman risk olan pek çok hastalıkla Veteriner Hekimler olarak tek sağlık kapsamında mücadele etmekteyiz” şeklinde konuştu.

 

14. DÖNEM BOLU BÖLGESİ VHO YÖNETİM KURULU

Başkan Mehmet Ok- Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Genel Sekreter Âdem Turan- Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Muhasip Üye Erkan Kabaş- Erpiliç Damızlık Üretim Şefi

Üye İbadi Mamur- Mamur Veteriner Kliniği- Bolu

Üye Yasin Özdemir- Şahin Veteriner Kliniği- Mudurnu

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama