MİNA Eczanesi
İKLİM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

MİNA Eczanesi
Semerkant Mah.Erbayram Sok.No:A/5Bolu (Semerkant Sağlık Ocağı Yanı)
Tel: 0374 217 95 66
İKLİM Eczanesi
Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)
Tel: 0374 210 14 34
Bolu 5 günlük hava tahmini

VALİ, GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

10 Ocak 2020

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile verdiği kahvaltıda Bolu’daki basın mensupları ile bir araya geldi.

Haber: Erol Değirmenci / Sefa Günay

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Bolu Valisi Ahmet Ümit, düzenlediği kahvaltıda Bolu’daki basın mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıya Bolu Valisi Ahmet Ümit, kurum müdürleri ve Bolu’da görev yapan gazeteciler katıldı.

 

Kahvaltıda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlayan Vali Ümit;” Demokrasinin temel taşlarından olan basınımızın, toplumun bilgilenmesinde, bilinçlenmesinde, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli payı bulunmaktadır. Ülkemizin her köşesinde ve ilimizde özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basın mensuplarımızın, haber niteliğindeki olayları kamuoyuna doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde sunabilmeleri, böylece halkımızın haber alma ihtiyacını karşılayabilmeleri çok önemli hak, görev, yetki ve sorumluluklarından birisidir. Bu önemli misyonu üstlenen, zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalarını sürdüren, işine emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor, basın mensuplarımızın '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, görevleri esnasında hayatlarını kaybeden bütün gazetecilerimizi rahmetle anıyor, çalışan gazetecilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

 

Bolu Valisi Ahmet Ümit kutlama mesajının ardından 2019 yılında Valilik bünyesinde gerçekleşen hizmetlerle ilgili bir sunum yaptı. Geçtiğimiz yıl verilen hizmetlerin yanı sıra 2020 yılında da yapılması planlanan projeler hakkında da bilgiler veren Vali Ümit, bu yılki hedefler hakkında da açıklama yaptı.

 

Açıklamaların ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama