İKLİM Eczanesi
ÇAĞLA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi
Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)
Tel: 0374 210 14 34
ÇAĞLA Eczanesi
Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)
Tel: 0374 212 20 16
Bolu 5 günlük hava tahmini

UYGULAMA OTELİ KAPATILIYOR!

9 Şubat 2020

Elazığ depremi sonrası, deprem riski taşıyan kamu binalarının kapatılmasına karar verildi. Bu binalardan biri olan Bolu İzzet Baysal Abant Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nin kapatılması kararlaştırıldı. Taşımalı eğitimde eğitim gören öğrencilere yemek çıkartılan uygulama otelinde düzeneğin, başka bir binaya taşınması kararlaştırıldı.

Özel Haber: Hakan Aydın

Bolu Valiliği ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Elazığ depreminin ardından harekete geçti. Olası bir depreme karşı dayanıklılık gösteremeyeceği daha önce hazırlanan raporlarla tespit edilen binalar, verilen emirle kapatılmaya başlandı.

UYGULAMA OTELİ KAPATILIYOR

Bolu Valiliği elde bulunan rapor doğrultusunda 28 oda 56 yatak kapasiteli, restaurant ve toplantı salonlarıyla Bolululara hizmet veren Bolu İzzet Baysal Abant Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nin kapatılmasını emretti. Otel bünyesinde bulunan ve Taşımalı eğitimde öğrenim gören öğrencilerin yemeklerinin hazırlandığı mutfağın ise başka bir okula taşınması kararlaştırıldı.

Bolu İzzet Baysal Abant Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nin yeni hizmet binasının yapılması için 2020 yılı bütçesinden ödenek istendiği, bütçenin belirlenmesinin ardından aynı yerde yeniden inşa edileceği gelen bilgiler arasında.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama