YAZGI Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YAZGI Eczanesi
Kültür Mah.Yavuz Sk.No:15/A Kültür Mahallesi Sağlık ocağı Karşısı
Tel: 0374 270 25 88
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

ÜNSAL, BOLU İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİNİ KABUL ETTİ

8 Ağustos 2019

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde faaliyet gösteren Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, Başkan Yardımcıları Ayşe Aksoy, Neşe Alagöz, Kurul üyeleri Nilgün Özerdoğan, Nihal Toprak, Yasemin Karaağaç, Özlem Tizoğlu, Mehtap Demirse Burku, Hacer Ayanoğlu ve Nilgün Sadıç Şengönül ve beraberindeki kurul üyelerini makamında kabul etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Cengiz Ünsal, devletin başta kadın girişimciler olmak üzere tüm girişimcilere yönelik destekleyici teşvik ve kredi imkânları sunduğuna dikkat çekti. Kaymakamlık olarak tüm girişimcilere her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydeden Kaymakam Ünsal, güçlü bir Türkiye yaratma ülküsüne sahip Türk kadınının iş dünyasında önünü açma, nitelikli ve nicelikli kadın girişimci sayısını arttırmak, istihdama katma değer sağlamak ve onlara girişimcilikle ilgili her konuda rehberlik etme hususunda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

 

Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, Kaymakam Ünsal'a kurulun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama