EGE Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi
Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )
Tel: 0374 217 63 40
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi

18 Kasım 2018

Ülkü Ocakları Bolu Teşkilatı ile bir araya gelen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Geçtiğimiz yıllarda İzmir Ege Üniversitesi’nde hain terör örgütü PKK yandaşı öğrenciler tarafından öldürülen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, Ülkü Ocakları İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ile beraber teşkilat üyeleri ile tanışan Erdem, gençlere tavsiyelerde bulunarak, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum.” dedi.

Konu hakkında açıklama yapan Akgül ise, “Ülkücü Şehidimiz Rahmetli Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizin ve Ülkücü Camiamızın kıymetli annelere Özlem ERDEM hanımefendi Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığımızı ziyaret ederek Bayan teşkilatlarımız ve Üniversite Teşkilatlarımız ile sohbet ettiler. Ülkücü Hareketin ne kadar kutsal olduğu ve bu yolda Şahadete yürüyen Fırat kardeşimizin de bıraktığı sancağı gençlerimizin devraldığı ve emanetlerine sahip çıkıldığı İçin teşkilatlarımıza teşekkür eden Özlem annemize Bolu Ülkü Ocakları olarak bizlerde bazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.Yiğit bir evlat yetiştirdiği ve bizleri bu dava da motive ettiği için Özlem annemize Şükran'larımızı sunar bu vesile ile Fırat kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin.” ifadelerini kullandı.

Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama