Ülkücü Şehidin annesi Bolu’ya geldi

  18 Kasım 2018

  Ülkü Ocakları Bolu Teşkilatı ile bir araya gelen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum” dedi.

  Haber: Erol DEĞİRMENCİ

  Geçtiğimiz yıllarda İzmir Ege Üniversitesi’nde hain terör örgütü PKK yandaşı öğrenciler tarafından öldürülen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, Ülkü Ocakları İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ile beraber teşkilat üyeleri ile tanışan Erdem, gençlere tavsiyelerde bulunarak, “Hepinizin gözlerinde Fırat’ı görüyorum. Ben Fırat’ımı kaybettim ama şimdi binlerce Fırat yetiştiriyorum.” dedi.

  Konu hakkında açıklama yapan Akgül ise, “Ülkücü Şehidimiz Rahmetli Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizin ve Ülkücü Camiamızın kıymetli annelere Özlem ERDEM hanımefendi Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığımızı ziyaret ederek Bayan teşkilatlarımız ve Üniversite Teşkilatlarımız ile sohbet ettiler. Ülkücü Hareketin ne kadar kutsal olduğu ve bu yolda Şahadete yürüyen Fırat kardeşimizin de bıraktığı sancağı gençlerimizin devraldığı ve emanetlerine sahip çıkıldığı İçin teşkilatlarımıza teşekkür eden Özlem annemize Bolu Ülkü Ocakları olarak bizlerde bazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.Yiğit bir evlat yetiştirdiği ve bizleri bu dava da motive ettiği için Özlem annemize Şükran'larımızı sunar bu vesile ile Fırat kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin.” ifadelerini kullandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.15292000770569