KÖROĞLU Eczanesi
YAMANER Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KÖROĞLU Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. No:1/1-A (Kaplıca Birlik Karşısı)
Tel: 0374 218 01 91
YAMANER Eczanesi
Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 11 00
Bolu 5 günlük hava tahmini

“TÜRKAN SAYLAN BULVARI’NA GİRMEYE KORKUYORUM”

14 Ocak 2021

Bolu Belediye Meclis toplantısında konuşan Başkan Özcan, Bolu Belediyesi olarak yapılan kaldırımlara ve bulvarlara ışıklandırma koymadıklarını belirterek, “Biz nedense yaptığımız göbeklere ve kaldırımlara ışıklandırma koymuyoruz. Türkan Saylan Bulvarı’na ben gece girmeye korkuyorum” dedi.

Haber: Adnan KARABULUT

 

Bolu Belediye Meclisi Toplantısı ocak ayı ikinci oturumunu gerçekleşti. Bolu Belediyesi meclis toplantısında Alpagutbey Mahallesi’nde yaptığı yeni düzenleme ile ilgili mahalle muhtarından şikâyet geldiği belirtildi. Alpagutbey Mahallesi muhtarının şikâyeti üzerine konuşan Başkan Özcan, “Alpagutbey Mahallesi muhtarı yeni yapılan yol düzenlemesi ile ilgili bir şikâyette bulundu. Yeni yapılan düzenlemede gece geç saatlerde uygunsuz olaylar görmüşler. Işıkta olmayınca gece uygunsuz görüntüler olmuş” dedi.

 

BAŞKAN ÖZCAN’DAN ÖZ ELEŞTİRİ

Bolu Belediyesi olarak yaptıkları kavşaklara ışıklandırma koymadıklarını söyleyen Başkan Özcan, “Biz nedense yaptığımız göbeklere ve kaldırımlara ışıklandırma koymuyoruz. Feridun Bey loş ortamı seviyor sanırım. Türkan Saylan Bulvarı’na ben gece girmeye korkuyorum. En güzel bulvar ama ışık yok. Unutulmuş. Alaaddin Bey zamanında da kanalizasyonun ucunu bir yere bağlamayı unuttukları zamanlar da olmuş. Bu Allahtan mantıklı bir hata. Kanalizasyonu yapmışsın da toprakta bırakmışsın ucunu. Nereye gidecek o?” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama