ÖZCAN Eczanesi
EZEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
EZEL Eczanesi
İZZET BAYSAL MERKEZ DEVLET HASTANESİ SK N.27/A (RUH SAĞLIĞI HASTANESİ KARŞISI)
Tel: 0374 2752844
Bolu 5 günlük hava tahmini

Türk Ocakları'ndan Vali’ye ziyaret

17 Ocak 2013

Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin İka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.

 
Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin İka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.
Ziyarete Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Dr Hüseyin İka, Başkan Yardımcısı Mustafa Odabaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Özdal, Yusuf Cebe, Ercan Üsküp, Cafer Kara ve Ahmet Soydaş katıldı.
Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Dr. Hüseyin İka ziyarette Vali Özçimen’e Türk Ocakları’nın Bolu’daki çalışma ve faaliyetlerini aktardı. İka, "Türk Ocaklarının ilim irfan yuvası olma yolunda çalışmalarımız devam edecek. Yaptığımız faaliyetlerle toplumu ve kamuoyunu bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Sizlerin de destekleriniz bekliyoruz. Yönetim Kurulumuz 7 kişiden oluşuyor ve 3 yıl da bir seçiliyoruz" dedi.
Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin Yeni Yönetim Kuruluna başarılar dileyen Vali Özçimen, "Sizleri tebrik ediyorum. Toplumun bilinçlendirilmesi için sizlere büyük görevler düşüyor. Bu bağlamda sizin gibi Sivil Toplum Örgütlerinin görevlerini en iyi şekilde yapması gerekiyor. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim" dedi. 
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama