Türk Ocakları'ndan Vali’ye ziyaret

  17 Ocak 2013

  Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin İka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.

   
  Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin İka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti.
  Ziyarete Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Dr Hüseyin İka, Başkan Yardımcısı Mustafa Odabaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Özdal, Yusuf Cebe, Ercan Üsküp, Cafer Kara ve Ahmet Soydaş katıldı.
  Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Dr. Hüseyin İka ziyarette Vali Özçimen’e Türk Ocakları’nın Bolu’daki çalışma ve faaliyetlerini aktardı. İka, "Türk Ocaklarının ilim irfan yuvası olma yolunda çalışmalarımız devam edecek. Yaptığımız faaliyetlerle toplumu ve kamuoyunu bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Sizlerin de destekleriniz bekliyoruz. Yönetim Kurulumuz 7 kişiden oluşuyor ve 3 yıl da bir seçiliyoruz" dedi.
  Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin Yeni Yönetim Kuruluna başarılar dileyen Vali Özçimen, "Sizleri tebrik ediyorum. Toplumun bilinçlendirilmesi için sizlere büyük görevler düşüyor. Bu bağlamda sizin gibi Sivil Toplum Örgütlerinin görevlerini en iyi şekilde yapması gerekiyor. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim" dedi. 
  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.16360306739807