“TURİZM ALTYAPISINI KURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  16 Nisan 2018

    Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Turizm İl Müdürü Hasan Kaplan ve turizm işletmesi temsilcileriyle bir araya geldi. Kaplan ve turizm...

   

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Turizm İl Müdürü Hasan Kaplan ve turizm işletmesi temsilcileriyle bir araya geldi. Kaplan ve turizm temsilcilerine Bolu’nun gelecek hedeflerini anlatan Yılmaz, “Bolu, geleceğini turizm, sağlık, spor ve üniversite kenti olarak belirledi. Aslında bunların hepsi turizme çıkıyor. Çünkü coğrafyamız bunu emrediyor. Bizlerde Bolu’da turizm altyapısını kurmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Turizm Haftası” nedeniyle Turizm İl Müdürü Hasan Kaplan ve beraberindeki turizm işletmesi temsilcilerini Bolu Belediyespor Sağlıklı Yaşam Merkezi (BOBES) kafeteryasında kabul etti.  Pazartesi günü sabahtan gerçekleşen kabulde Yılmaz, Turizm İl Müdürü Kaplan ve beraberindeki turizmcilerin “Turizm Haftası”nı kutlayarak, turizm sektörüyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

  Bolu’nun geleceğinin turizm olduğunu vurgu yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bolu, geleceğini turizm, sağlık, spor ve üniversite kenti olarak belirledi. Aslında bunların hepsi turizme çıkıyor. Çünkü coğrafyamız bunu emrediyor. Bizlerde Bolu’da turizm altyapısını kurmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

  Yılmaz, Bolu’nun ev sahipliğinde birçok ulusal etkinliğin gerçekleştiğini söyleyerek, “Geçen hafta Türkiye Oryantring Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Oryantring Şampiyonasına ev sahipliği yaptık. Bu organizasyona neredeyse 2 bin 500 kişi katıldı. Dün hentbol da 4’lü turnuva yapıldı. Önümüzdeki süreçte de bu tür etkinlikler devam edecek.” diye konuştu.

  “Eğer biz birlikte hareket edebilirsek, Bolu hedefine daha kısa sürede ulaşacaktır” diyen Yılmaz, ayrıca Bolu’nun hedeflerine ulaşması için tüm kurumlara ve turizm kuruluşlarına önemli görevler düştüğünü ifade etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.19699621200562