NANELİMON Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

"Turgut Özal Anadolu Lisesi" Hayırlı olsun

8 Eylül 2019

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, onayı alınan Turgut Özel Anadolu Lisesi hakkında bilgilendirilme yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, onayı alınan Turgut Özel Anadolu Lisesi hakkında bilgilendirilme yapıldı.

Yapılan açıklamada, “İlimiz Paşaköy Mahallesinde bulunan Paşaköy Ortaokulundan boşalan binaya "Turgut Özal Anadolu Lisesi" hizmete açılacak. Bakanlığımızın verdiği onay ile açılacak olan Turgut Özal Anadolu Lisesi, yeni binası birkaç ay sonra tamamlanacak olan Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun binasında kalıcı olarak hizmetini sürdürecek.  

Milli Eğitim Bakanlığımızın onayı ile yeni eğitim öğretim yılının ilk haftasında "Turgut Özal Anadolu Lisesi" eğitim öğretim faaliyetlerine Paşaköy Ortaokulunun binasında başlayacak. Eğitim-öğretimine başlayan Turgut Özal Anadolu Lisesi daha sonra 14 Burada Alış Veriş Merkezinin hemen karşısında bulunan Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun boşalttığı binaya taşınacak. Turgut Özal Anadolu Lisesi taşınma işleminin ardından öğrencilerimize burada hizmet edecek.  Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun yeni bina inşaatında sona gelinirken,  Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu da yeni binasında öğrencilerimize hizmet etmeye devam edecek” ifadelerine yer verildi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama