ELMAS Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

TSO BAŞKANI TÜRKER ATEŞ VE ODA BAŞKANLARINDAN GANİRE PASHAYEVA’YA ZİYARET

14 Eylül 2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin organizasyonuyla yapılan Azerbaycan programında TOBB heyetinde yer alan oda ve borsa başkanları, Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva’ya da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin organizasyonuyla yapılan Türk Dünyası Azerbaycan İş Forumu programına katılmak üzere TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB heyetiyle birlikte Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, heyette yer alan oda ve borsa başkanları ile birlikte Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili ve Kültür Komisyonu Başkanı Ganire Pashayeva’ya da bir ziyarette bulundu. 

 

Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Ganire Paşayeva’ya yapılan ziyarete Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile birlikte Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A. Akgün Altuğ, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer ve MHP 25. Dönem Çanakkale Milletvekilliği ve TOBB Çanakkale İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuş olan İ̇brahim Kürşat Tuna iştirak etti.

 

Yapılan ziyarette, Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler ele alınırken, Milletvekili Ganire Pashayeva, özellikle Karabağ’ın yeniden yapılandırılması sürecinde kardeş ülke Türkiye’nin iş dünyası temsilcilerinin de aktif biçimde yer alması konusunda davette bulundu. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama