ELMAS Eczanesi
SELEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
SELEN Eczanesi
Gölyüzü Mah.Bahar Sok.Mehmet Efendi Apt.No:40/1
Tel: 0374 218 20 48
Bolu 5 günlük hava tahmini

TSO BAŞKANI ATEŞ, HİSARCIKLIOĞLU İLE BİRLİKTE AZERBAYCAN’DA

13 Eylül 2021

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Türk Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Azerbaycan’da düzenlenen İş Forumu’na katıldı.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgız Cumhuriyeti, Türkmenistan, Özbekistan ve Macaristan arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişmesine destek olmak amacıyla kurulan ve başkanlığını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yaptığı Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyonunda gerçekleştirilen Türk Dünyası Azerbaycan İş Forumu’na TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun heyetinde iştirak etti.

 

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen ve üye ülkelerin ticaret bakanları, ticaret ve sanayi odası başkanları ile iş dünyası temsilcilerinin katıldığı İş Forumu’nda, Türk dünyasında ticaret ve yatırımın kolaylaştırılmasına yönelik görüş ve değerlendirmeler paylaşıldı.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra foruma katılan Ticaret Bakanı Mehmet Muş da bir konuşma gerçekleştirdi. Program kapsamında yapılan sektörel görüşmelerde ise Başkan Türker Ateş, Türk dünyasından katılımcılar ile çeşitli görüşmelerde bulunarak Bolu ekonomisini tanıttı, sektörel yapı, ihraç-ithal ürünler ve yatırım olanakları ile ilgili bilgiler aktardı. Memet Ali Atalay

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama