SEVİM Eczanesi
KURUKAHVECİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
KURUKAHVECİ Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Aydınöz Apt. no:51/19C (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 210 16 17
Bolu 5 günlük hava tahmini

TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

2 Nisan 2021

Dün geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden 29 yıllık belediye personeli Hüseyin Zengin için Bolu Belediyesi’nde bir tören düzenlendi. Gözyaşlarının sel olduğu törende son kez Bolu Belediyesi’ne getirilen Hüseyin Zengin’in naaşı, mesai arkadaşlarından alınan helallik sonrasında Şehitler Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan törende Zengin’in belediyenin en çalışkan personellerinden biri olduğunu belirterek, acılı aileye sahip çıkacaklarını söyledi.

Bolu Belediyesi’nde, Fen İşleri Müdürlüğü Su Abone Servisi’nde görevli 29 yıllık personel Hüseyin Zengin (51) dün sabah mesainin ilk dakikalarında, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Ani ölümüyle herkesi derin bir üzüntüye boğan Zengin için bugün Bolu Belediyesi’nde bir tören düzenlendi. Gözyaşlarının sel olduğu belediye önündeki törene Zengin’in ailesi ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye çalışanları katıldı.

 

BAŞKAN ÖZCAN: “BELEDİYEMİZİN EN ÇALIŞKAN PERSONELLERİNDEN BİRİYDİ”

Törende bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bugün acı bir olay için toplandık. Hüseyin arkadaşımız belediyemizin en çalışkan personellerinden bir tanesiydi. Zaten dünkü kayıtlara bakıldığında da bu net bir şekilde ortaya çıkıyor. Mesai 8.30’da başlıyor. Hüseyin arkadaşımız 8.02’de buraya gelmiş, sonra 8.15’de başka bir arkadaş gelince, rahmetliyi görüp, kalp krizi geçirdiğini anlamış. Hemen ambulansa haber verilmiş, burada gerekli tıbbi müdahaleler yapıldı ama Allahuteala hepimize bir ömür takdir ediyor, o vade dolduğunda elden yapacak bir şey gelmiyor. Allah gani gani rahmet eylesin.” dedi.

 

“ARTIK HÜSEYİN’İN YERİNE BENİ KOYUN”

Hüseyin Zengin’in ailesine sahip çıkacağını belirten Özcan, vefat haberinden sonra aile bireyleri ile arasında geçen konuşmayı açıklayarak, “Dün ailemizle konuştuk, baş sağlığı dileklerimizi ilettik. Dün söylediğimin arkasındayım: Artık Hüseyin’in yerine beni koyun. Ailenizden sizlerin belirleyeceği bir kişi Bolu Belediyesi’nde çalışmaya başlayacak. Çocuklar için de elimizden geleni eksiksiz olarak yapacağız. Tüm çalışma arkadaşlarıma baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” diye konuştu.

 

MESAİ ARKADAŞLARINDAN HELALLİK ALINDI

Özcan’ın konuşmasının ardından Hüseyin Zengin için törene katılanlardan helallik istendi. Yapılan dua ve belediye çalışanlarından helallik alınması sonrası 29 yıllık belediye personeli Hüseyin Zengin’in naaşı, yine mesai arkadaşları tarafından cenaze nakil aracına taşındı.

 

Ardından İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii’ne götürülen Hüseyin Zengin’in naaşı, burada kılınan cenaze namazı sonrasında Şehitler Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama