SEVAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVAL Eczanesi
Sağlık Mah. Hekim Sok.No 9A/13 (Köroğlu Devlet Hast.Acil Karşısı)
Tel: 0374 270 31 30
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

TARAFTARDAN TEŞEKKÜR MESAJI

13 Şubat 2020

Cadde 14 ve Yarenler taraftar grupları Boluspor’un hafta sonu deplasmanda oynadığı Altay maçında, destek olan kurum, kuruluş ve iş adamlarına teşekkür mesajı yayınladılar.

Kırmızı beyazlı taraftar grupları otobüs temini ve sponsorluk konusunda destek olanlara teşekkür ederek; “Yürekten teşekkür ederiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki içinde bulunduğumuz bu zor durumdan ancak birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza vererek çıkabiliriz. Biz Boluspor’a gönül verenler olarak her daim hem iç saha maçında hem de deplasmanda takımızı asla yalnız bırakmayacağız” ifadelerine yer verildi.

 

Cadde 14 ve Yarenler taraftar grupları tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

 

Geçtiğimiz hafta sonu Pazar akşamı İzmir deplasmanında oynadığımız maçta taraftarlarımızın deplasmana gidebilmesi için taraftar gruplarımıza araç temininde yardımcı ve sponsor olan Bolu Belediyesi’ne, Boluspor Kulüp Başkanı Sn: Necip Çarıkcı’ya, Karpalas Otel Sn: Emrah Yaman’a, Akkent Yapı Sn: Kamuran Avcı’ya, Cafer Usta Bolu Dağı Tesisleri Sn: Rahim Uzunoğlu’na, Narven Termal Tesisleri Sn: Serdar Yıldız’a, Bolu Metro Turizm Müdürü Sn: Hüseyin Güney’e yürekten teşekkür ederiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki içinde bulunduğumuz bu zor durumdan ancak birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza vererek çıkabiliriz. Biz Boluspor’a gönül verenler olarak her daim hem iç saha maçında hem de deplasmanda takımızı asla yalnız bırakmayacağız. Bu vesile ile tekrardan bizlere destek olan herkese teşekkür eder bundan sonra ki deplasmanlar içinde Bolu’muzun önde gelen büyüklerinden bizlere otobüs temininde destek olmalarını bekliyoruz. Kenetlendikçe Başaracağız.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama