İKLİM Eczanesi
ÇAĞLA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi
Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)
Tel: 0374 210 14 34
ÇAĞLA Eczanesi
Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)
Tel: 0374 212 20 16
Bolu 5 günlük hava tahmini

Tanju Özcan’dan kutup ayısı çıkışı

11 Şubat 2020

“BİRİNİN KULAKLARINI ÇINLATMA İHTİYACI DUYARSAN…”

Bolu Belediye Meclisi’nde, meclis üyelerinin salonun soğuk olmasından şikayetlerini bildirmesi üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Arkadaşlar, şurada üşümenizin sorumlusu ben değilim. Bu bina ile ilgili süreci biliyor musunuz? Bakın Bu elektrikli ısıtıcı ile halledilecek bir mesele değil. Bu binanın hala kesin kabulü yapılamadı” dedi.

Haber: Erol Değirmenci

 

Bolu Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Oturumu, Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yönetiminde yapılan toplantıda, meclis üyeleri salonun soğuk olmasından şikayetçi olarak, bu durumun giderilmesini Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan istedi.

“BİNA HALA SORUŞTURMA KONUSU”

Meclis üyelerinin şikayeti üzerine konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, binanın kesin kabulünün hala yapılamadığını ve soruşturma konusu olduğunu söyledi. Başkan Özcan, “Arkadaşlar, şurada üşümenizin sorumlusu ben değilim. Bu bina ile ilgili süreci biliyor musunuz? Bakın Bu elektrikli ısıtıcı ile halledilecek bir mesele değil. Bu binanın hala kesin kabulü yapılamadı. Bekliyoruz. Bu bina hala soruşturma konusu. Dolayısı ile ödemelerin nasıl yapıldığı belli değil, bu binanın nasıl yapıldığı belli değil. Yaptırdığımız bir tespit var. Bunlar giderilebilmiş değil. Üşüyorsunuz, ben de üşüyorum. Ben de kutup ayısı yavrusu değilim ki ben de üşüyorum” dedi.

“ONUN KULAKLARINI ÇINLAT”

Başkan Özcan açıklamalarının sonunda, “Bu eksiklikleri göreceğiz. İnşallah kesin kabulü önümüzdeki hafta yapılacak. Üşütmeyeceğiz. Üşümeyelim. Hasta olursan ve birinin kulaklarını çınlatma ihtiyacı duyarsan eski belediye başkanını hatırla. Onun kulaklarını çınlat. Artık çözülmesi lazım. Şu kesin kabulü bir yapalım” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama