TANJU ÖZCAN ADAY AMA İSMİ AÇIKLANMADI!

  14 Kasım 2018

  ÇÜNKÜ İYİ PARTİ İLE İTTİFAK GÜNDEMDE

  CHP’nin toplanan Parti Meclisi toplantısında Bolu Belediye Başkan adayı olarak Milletvekili Tanju Özcan’ın isminin açıklanması bekleniyordu. Ancak yapılan açıklamada Bolu Belediye Başkan adayı kamuoyuna duyurulmadı. Bunun nedeni olarak ise ülke kamuoyuna bile açıklanmayan CHP ve İYİ Parti’nin yerel seçimde ittifak kurmak için görüşme yapması ve ittifak yapılacak iller arasında Bolu’nun da olması olarak gösterildi. Eğer ittifak gerçekleşirse Tanju Özcan CHP’nin yanı sıra İYİ Parti’nin de adayı olacak.

  Özel Haber: Hakan Aydın

  CHP Genel Merkezi tarafından bugün (Çarşamba) yapılması beklenen Bolu Belediye Başkan adaylığı açıklaması, kamuoyunun beklentisinin tersine ileri bir tarihe ertelendi. CHP Genel Merkezi’ne yakın kaynaklar Parti Meclisi toplantısı sonrası içerisinde Bolu Belediye Başkan adayının da olacağı bazı illerin kamuoyu ile paylaşılacağı, Bolu Belediye Başkan adayı olarak da Milletvekili Tanju Özcan’ın açıklanacağı yönündeydi.

  GENEL BAŞKANLARIN GÖRÜŞMESİ

  Dedikoduların kamuoyuna sızdığı dönemde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir araya gelerek, her iki Partinin de kritik seçim bölgelerinde ortak hareket etme amacıyla görüşmeler yapmışlardı. Her iki liderin yaptığı görüşme sonrası kamuoyuna açıklanma yapılmazken, bugün görüşmede ele alınan bazı konular kamuoyuna yansımaya başladı.

  İTTİFAK DEĞERLENDİRİLİYOR

  Liderlerin yaptığı görüşmede CHP ve İyi Parti’nin bazı seçim bölgelerinde ortak adayla seçimlere girebileceği ve son kararın her iki partinin de Parti Meclisi’nde görüşülmesi kararlaştırıldı. Bu nedenle ittifak yapma olasılığı bulunan Bolu’nun da içinde bulunduğu bazı iller için belirlenen belediye başkan adaylarının isimlerinin kamuoyu ile paylaşımın gelecek günlere bırakıldığı belirtiliyor. Eğer ittifak gerçekleşirse Tanju Özcan CHP’nin yanı sıra İYİ Parti’nin de adayı olacak.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.3684701919556