“SOKAĞIN SESİNE KULAK VERECEĞİZ”

  9 Ocak 2019

  Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda konuşan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin...

  Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda konuşan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “AK Parti’yi AK Parti yapan halktır. Bizlerde bu bilinçle sokağın sesine kulak verecek, Bolu’yu dinleyeceğiz. Hizmetlerimizi halkımızdan gelecek öneri, talep ve isteğe göre şekillendireceğiz.” dedi. 

  31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine devam ediyor. 

  AK Parti adayı Fatih Metin, Bolu Belediyesi eski Başkanı Yüksel Ceylan’ın başkanlığını yaptığı Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ziyaretinde konuştu. 

   “DAHA YENİLİKÇİ, KATILIMCI VE ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI”

  Yüksel Ceylan ve yönetimine Belediye Başkanı seçilmesi halinde nasıl bir yönetim anlayışı sergileyeceğini anlatan Fatih Metin, “Allah nasip eder ve 31 Mart akşamı Bolu halkı bu emaneti bize verirse Bolu Belediyesi’nde daha yenilikçi, daha katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra tüm Boluluları temsil eden kucaklayıcı bir belediye meclisi oluşturacağız.” dedi. 

  “15 YILDA BOLU ÇOK ÖNEMLİ GELİŞİM GÖSTERDİ”

  Son 15 yılda AK Parti Belediyeciliği ile Bolu’nun çok önemli bir gelişim gösterdiğini kaydeden Fatih Metin, “Sizlerde kötü bir dönemde, deprem döneminde Belediye Başkanlığı yaptınız. Bu vesileyle sizlere şehrimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı şahsım ve Bolu halkı adına teşekkür ediyorum. Son 15 yılda AK Parti Belediyeciliği ile Bolu çok önemli bir gelişim gösterdi. Elbette sizlerin önemli tecrübeleriniz var. Belediye Başkanı seçildiğim takdirde elde edilen bu kazanımlara yenilerini eklerken şehrimizin gelişimine katkı verecek herkesten olduğu gibi sizlerin de tecrübelerinden faydalanmak isterim.” diye konuştu.  

  “BOLU’YU DİNLEYECEĞİZ”

  Metin ayrıca, sokağın sesine kulak vereceklerini de anlatarak “AK Parti’yi AK Parti yapan halktır. Bizlerde bu bilinçle sokağın sesine kulak verecek, Bolu’yu dinleyeceğiz. Hizmetlerimizi halkımızdan gelecek öneri, talep ve isteğe göre şekillendireceğiz.” dedi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.6747589111328