Şehit Polis Velit Bekdaş Kütüphanesi açıldı

  11 Şubat 2018

  15 Temmuz darbe girişiminde Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı saldırısında şehit olan Özel Harekât Polisi Velit Bekdaş’ın ismi Göynük’te Ali Ericek İlkokulunda bulunan ‘Z Kütüphaneye’ verildi.

  Haber: BMA

  81 İle 81 Adet Kütüphane Projesi kapsamında Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Göynük Ali Ericek İlkokulunda yaptırılan Şehit Özel Harekât Polisi Velit Bekdaş “Z Kütüphanesi” (Zenginleştirilmiş Kütüphane) hizmete açıldı.

  Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen açılış programına Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Künük, İlçe Jandarma Komutanı Bora Topçu, İlçe Emniyet Müdürü Aykut Dinç, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, İl Genel Meclis Üyeleri ile Şehit polis memuru Velit Bekdaş’ın eşi Meryem Bekdaş ve ailesi, Şehidimiz Ziya Sarpkaya’nın Babası Salim Sarpkaya katıldı.

  Zenginleştirilmiş kütüphane konseptinde, temel eserlerin yanı sıra güncel kitaplar, zekâ geliştirici oyunlar, öğrenmeyi kolaylaştırıcı oyunlar, satranç masaları ve yapbozlar da bulunuyor. İnternet bağlantısının da bulunduğu bu kütüphanelerde öğrenciler CD, DVD, dijital kitap içerikleri ve filmlerden de faydalanabiliyor. Öğrenciler ödevleri için araştırmalarını da bu kütüphanelerde yapabiliyorlar.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.5537281036377