Seçim uzmanı yine iş başında!

  11 Aralık 2018

  HASAN KANCA SKM BAŞKANI OLDU

  AK Parti Bolu İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlık görevine İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Hasan Kanca 3’ncü defa atandı.

  Teşkilat olarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimine yönelik hazırlıklarının sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, "İl Başkan Yardımcımız Hasan Kanca Abimiz bundan önce gerçekleşen Referandum ve 24 Haziran Genel Seçimlerinde İl SKM Başkanlığı görevini başarı ve sıfır hata ile yürüttü. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için de tecrübeli, disiplinli, planlı çalışmasıyla takdir toplayan, Teşkilatın ağabeyi olan Hasan Kanca’ya yeniden İl SKM Başkanlığı görevini tevdi ettik. Kendisi bugüne kadar 2 seçimde SKM Başkanlığı yaptı. İki seçimden de fevkalade insanüstü gayret göstererek yüzünün akı ile çıktı, görevi bihakkın yerine getirdi. Önümüzdeki YerelSeçim kampanyası boyunca ekibi ile birlikte aynı başarıyı göstereceğine inanıyorum. Şimdi İl SKM Başkanlığımızın diğer üyelerini de hızlı bir şekilde belirleyerek, çalışmalarımıza start vereceğiz. İl SKM Başkanlığı görevine devam eden Hasan Kanca Abimize ve oluşacak ekibine başarılar diliyorum" dedi. 

  İl SKM Başkanlık görevine 3’ncü defa atanan Hasan Kanca da üstlendiği görevin sorumluluğunun ve öneminin bilincinde olduğunu belirtti. Kanca, “İnşallah yapılacak olan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde başarılarımıza bir tarihi başarı eklemek için var gücümüzle çalışacağız. Bizler bu kutsal görevin bu döneminde il Başkanımızın, teşkilatlarımızın destekleri, aziz milletimizin teveccühleriyle yeni zaferler yaşamayı ve yaşatmayı hedefliyoruz. Beni bu göreve layık gören başta Genel Merkezimiz olmak üzere İl Başkanımız Nurettin Doğanay’a, Milletvekillerimiz Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’ye, Bolu belediye Başkan Adayımız Fatih Metin’e, İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım olmak üzere tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Şimdi hemen 31 Mart’ta sandıkların açılacağı saat 17.00’ye kadar çalışmaya başlamak zorundayız. Hiçbir bahanenin ardına sığınmadan var gücümüze çalışacağız. Durmak yok yola devam diyorum" şeklinde konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.14857912063599