SEVİM Eczanesi
KURUKAHVECİ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
KURUKAHVECİ Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Aydınöz Apt. no:51/19C (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 210 16 17
Bolu 5 günlük hava tahmini

RASİM BAŞKAN’DAN İZ AKADEMİ’YE ZİYARET

2 Nisan 2021

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı ve başkanlık sözcüsü Rasim Özdemir kurumumuz Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.

“02 Nisan Dün Otizm Farkındalık Günü” nedeniyle ve geçtiğimiz yılın sonunda Bolu’da hizmete açılan Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine hayırlı olsun dileklerini iletmek için bugünü seçtiğini belirten Özdemir, Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin Bolu’da Özel gereksinimli çocuklara cevap verebilecek şekilde hazırlanmış olduğunu belirtti.

Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucu müdürü Harun Ceyhan ve kurum öğretmenleri ile personeliyle de bir süre sohbet eden Bolu Belediye Başkan Yardımcısı ve başkanlık sözcüsü Rasim Özdemir İz Akademi’nin farkını ortaya koyduğu sınıfların yanı sıra atölyelerini gezdi.

Özdemir yaptığı açıklamada  “Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılarak faaliyetlerine başlayan Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinehayırlı olsun ziyaretinde bulundum ve 02 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Özel öğrencilerle bir araya geldim. Özel eğitime farklı bir boyut getirecek olan Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurucu müdürü Harun Ceyhan ve kurum personeli ile tanışma fırsatını buldum. Özel gereksinimli bireyler için her şeyin düşünüldüğü Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde birçok farklı atölyenin yanı sıra eski bir gazeteci ve televizyoncu olarak Bilişim Teknolojileri Odası bünyesinde Özel Eğitim ile ilgili canlı yayınların yapıldığı, videoların çekildiği Radyo-Televizyon üzerine çalışmaların olması bana çok büyük bir sürpriz oldu ve bu beni çok mutlu etti. Bilişim Teknolojileri Odası ile Özel Çocuklarımıza mikrofon ile röportaj yapmayı öğretmek, kamera ile video çekmesini öğretmek, fotoğraf makinesi ile fotoğraf çektirmek, günümüz teknolojisi ile buluşturmak oldukça şık düşünülmüş. Birçok eğitim kurumunda farklı farklı atölyeler gördüm ama İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ilk defa farklı ve kendi meslek gurubumla ilgili bir çalışma ile karşılaştım. İz Akademi bu konuda farkını oldukça ortaya koymuş.   Bu çalışmalar ile özel çocuklarımızın el becerilerinin ve zihinsel becerilerinin gelişmesine çok katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Başkan Özdemir daha sonra kurumu gezerek kurucu müdür Harun Ceyhan ve kurum öğretmenlerinden çalışmalar ve özel eğitim ile ilgili bilgiler aldı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama