ATALAY Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ATALAY Eczanesi
Kültür Mah. Yavuz Sok. No: 23/ 1(Kültür Cami Karsisi)
Tel: 0374 215 41 53
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

“PROJELERİMİZE İLGİDEN MEMNUNUZ”

11 Şubat 2019

İyi Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Orhan Ünaldı, İlçe Başkanı Dr. Murat Çakmak ve yönetimi ile bir araya gelerek yerel seçim ve proje değerlendirmesi yaptı.

İlçe yönetimi ile bir araya gelerek esnaf ziyareti ile seçim çalışmalarını başlatan Orhan Ünaldı, yaptığı ziyaretler ile de esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Gerede için yaptığı projeler ile çözüm önerilerinin neler olabileceği ile ilgili esnaflara bilgiler veren Ünaldı, Gerede halkından destek beklediğini ifade etti.

İyi Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Orhan Ünaldı, “Projelerimizin gördüğü ilgi bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir. Aldığımız olumlu geri dönüşler ve vatandaşlarımızın yaptığı yorumlar heyecanımızı daha da artırıyor. Diğer siyasi partilerin de daha önce açıkladığımız projeleri gündemlerine aldıklarını öğrenmemiz çalışmalarımızın başarısının göstergesi olduğunu düşünüyorum. İlçemize katma değer katacak projelerimizi geliştirerek, marka şehir olma yolunda hep beraber ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ünaldı ayrıca “İyi Partinin Türkiye´nin geleceği için tek ümit olduğunu bildirerek yerel seçimlerdeki başarılı sonuçların Türkiye genelinde etkili olacağını söyledi. İnşallah İyi Parti esareti yenecektir. Gerede’de ekibimizle birlikte kenetlenerek gerekirse kapı kapı gezerek başarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama