PROJE KAPSAMINDA ZİYARETLER SÜRÜYOR

  14 Mart 2018

  Sosyal ve kültürel aktivitelerin gerçekleştirildiği Ramazan Dede Bilgievi bu kez de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile başlatılan ‘Bilgievini tanıyorum, kitabımı okuyorum’ projesi kapsamında okulların 5, 6 ve 7’inci.sınıf öğrencilerini ağırladı.

  Etkinlik çerçevesinde ilk olarak Yeni Mahalle Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve okul Müdürü Nizami Özalp ziyaret etti. Ziyaret kapsamında tamamıyla yenilenen bilgisayar sınıfını, kütüphaneyi, derslikleri ve şark odasını gezerek Bilgievi öğretmenleri tarafından detaylı bilgi aldılar. İzletilen tanıtım filmi ardından öğrenciler yarım saat kitap okuyup, okudukları kitapları kısa özetler şeklinde öğretmenleriyle paylaştılar. Program sonunda öğrencilere kek ve meyve suyu ikram edildi.

   

  Konuya ilişkin açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “İlçe Mili Eğitim Müdürlüğümüz işbirliği ile başlattığımız bu proje çerçevesinde Bilgievimizin nimetlerinden bütün öğrencilerimizin faydalanmasını istiyoruz. Bilgievimiz yıllardır güvenli internet, eğitim ve kütüphane hizmetlerinin daha çok tanınması, arttırılması ve eğitime verdiğimiz önemden dolayı bu projeyi hayata geçirdik. Okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

  Başkan Allar ayrıca öğrencilere de nasihatlerde bulunarak, “Geleceğin büyük adamları sizlerin içerisinden çıkacak. Memleketimize, ülkemize, topluma yararlı bireyler olarak hayatınızı sürdürün. Aileleriniz sizlerin eğitimleri için mücadele ederken sizlerde onlara layık olun” ifadelerini kullandı.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.2077829837799