SİBEL AKAR Eczanesi
ELMAS Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SİBEL AKAR Eczanesi
Bahçelievler Mah.Yunus Emre Sok.No: 57/9 (E-5 GÜRKAN KURUYEMİŞ ARKASI)
Tel: 0374 250 14 20
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
Bolu 5 günlük hava tahmini

PROGRAM ÇATAKLI CAMİİNDE YAPILDI

30 Kasım 2019

Gerede İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen sabah namazı buluşması 29 Kasım 2019 Cuma günü Çataklı Camiinde yapıldı. 6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek programın Dayıoğlu Camiinde olacağı belirtildi.

Program eda edilen sabah namazının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti, tesbîhat ve tezkîratla devam etti. programın bu haftaki konusu; “Peygamberlere İman” oldu. İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu sohbetinin başında, sabah namazında okuduğu “De ki: Biz, Allah’a, bize indirilene, İbrahim, İsmail, İshak, Yakup ve Yakup oğullarına indirilenlere, Musa, İsa ve diğer peygamberlere Rableri tarafından verilenlere iman ettik. Onları birbirinden ayırt etmeyiz. Biz ancak O’na teslim oluruz. Kim, İslâm’dan başka bir din ararsa, bilsin ki kendisinden böyle bir din asla kabul edilmeyecek ve o, ahirette ziyan edenlerden olacaktır.” Ali İmran Suresinin 84-85. ayetlerinin mealiyle başlattığı sohbetini çeşitli ayet, hadisi şerif ve örneklerle açıklayarak tamamladı.

 

6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek sabah namazı buluşmasının Dayıoğlu Camiinde olacağı hatırlatılırken program, Müftü Şenoğlu’nun yaptığı duaya müteakip kahvaltı ikramıyla sona erdi. Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama