AYLİN Eczanesi
İREM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

AYLİN Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)
Tel: 0374 217 30 02
İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
Bolu 5 günlük hava tahmini

PROGRAM ÇATAKLI CAMİİNDE YAPILDI

30 Kasım 2019

Gerede İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen sabah namazı buluşması 29 Kasım 2019 Cuma günü Çataklı Camiinde yapıldı. 6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek programın Dayıoğlu Camiinde olacağı belirtildi.

Program eda edilen sabah namazının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti, tesbîhat ve tezkîratla devam etti. programın bu haftaki konusu; “Peygamberlere İman” oldu. İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu sohbetinin başında, sabah namazında okuduğu “De ki: Biz, Allah’a, bize indirilene, İbrahim, İsmail, İshak, Yakup ve Yakup oğullarına indirilenlere, Musa, İsa ve diğer peygamberlere Rableri tarafından verilenlere iman ettik. Onları birbirinden ayırt etmeyiz. Biz ancak O’na teslim oluruz. Kim, İslâm’dan başka bir din ararsa, bilsin ki kendisinden böyle bir din asla kabul edilmeyecek ve o, ahirette ziyan edenlerden olacaktır.” Ali İmran Suresinin 84-85. ayetlerinin mealiyle başlattığı sohbetini çeşitli ayet, hadisi şerif ve örneklerle açıklayarak tamamladı.

 

6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek sabah namazı buluşmasının Dayıoğlu Camiinde olacağı hatırlatılırken program, Müftü Şenoğlu’nun yaptığı duaya müteakip kahvaltı ikramıyla sona erdi. Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama