SOYSAL Eczanesi
ÖZCAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SOYSAL Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Cad. No:23-A(Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Karşısı)
Tel: 0374 270 34 11
ÖZCAN Eczanesi
Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 218 19 90
Bolu 5 günlük hava tahmini

ÖZEL ÇAMKENT ANADOLU LİSESİ YENİ DÖNEME HAZIRLANIYOR

6 Temmuz 2019

İlimizde iki yıldır faaliyet gösteren; akademik, sportif başarıları ve sosyal faaliyetleri ile ilimizin gözde okullarından olan Özel Çamkent Anadolu Lisesi yeni dönemine hazırlanıyor.

Okul kurucusu EBRU AKIN “2017–2018 Eğitim ve Öğretim yılından beri okul olarak çok güzel başarılar elde ettik. Gerek velilerimiz gerek kayıt görüşmelerimizden aldığımız geri dönütler güzel işler yaptığımızın göstergesi. Her sene daha iyi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda bu sene de bir önceki yılımızdan daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle yeni dönemi daha güçlü daha dinamik daha özgüvenli bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz.

Yeni kayıt dönemi içerisinde okulumuzu tercih edecek öğrencilerimizin, okulumuz da güçlü bir idari kadro ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla eğitime başlayacakları ve aynı zamanda okulumuza ha bir çalışma sistemi, bilimsel ve akademik prensiplerle dayalı eğitim anlayışı okul-aile ve öğretmen üçgeni içerisinde özledikleri başarıyı elde edeceklerdir. Eğitim şansa bırakılmayacak kadar önemlidir.

Özel Çamkent Anadolu Lisesi olarak hem öğrencilerimiz hem velilerimiz ile kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz. Ailemize katılmak, başarımıza ortak olmak isteyenleri okulumuza bekliyoruz.”  dedi. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama