EVREN Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

Özcan’dan YHT açıklaması:

27 Temmuz 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı için açıklamalarda bulundu. Başkan Özcan, “Ülkenin Cumhurbaşkanının halkın iradesi ile seçilmiş Bolu Belediye Başkanı’na ayıracak 5 dakikası olmalı diye düşünüyorum” dedi.

Haber: Adnan KARABULUT

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının Bolu’dan geçmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 57 kere görüşme talebinde bulunduğunu dile getiren Özcan, bir karşılık alamadığını söyledi.

Başkan Özcan, “Sayın Cumhurbaşkanından 57 kere görüşme talebinde bulunduk.  Ama bir sonuç olmadı. Bu olaya ben üzüldüm. Bugün veya yarın olmasa dahi 1 ay sonra görüşebilirdik. Ülkenin Cumhurbaşkanının halkın iradesi ile seçilmiş Bolu Belediye Başkanı’na ayıracak 5 dakikası olmalı diye düşünüyorum. Üstelik bu görüşme hızlı tren ile ilgili, geniş bir heyetle yapılacaktı. Düzce’den ve Bolu’daki Sivil Toplum Örgütlerinden arkadaşlarımız ile görüşecektik. Projenin kârlı kısımlarını ve faydalarını anlatacaktık. Ama şu ana kadar randevumuza dönüş olmadı. Bazen günde iki kez hatırlattık. Maalesef bir dönüş olmadı. Görüşme imkânı olursa eğer biz bu konuyu yeniden anlatırız. Bolu ve Düzce için çok menfaatli bir iş. Üstelik devletimize ve milletimize büyük bir gelir getirecek proje” diye konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama