İPEK Eczanesi
SEVİM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İPEK Eczanesi
Sağlık Mah.1440 Sok.NO 4(LATİFE HANIM ANA OKUL YANI)
Tel: 0374 222 97 77
SEVİM Eczanesi
SÜMER MAH.CUMHURiYET CAD195/A DAMLA MARKET KARSISI
Tel: 0374 2173195
Bolu 5 günlük hava tahmini

Özcan, Yetişmeyen Çalışmalar Hakkında Konuştu

13 Ağustos 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, açıklamalarda bulunarak Demokrasi meydanında ve Kültür Parktaki yapılan çalışmaların neden geciktiğini açıkladı. Evdeki hesabın çarşıya uymadığını belirten Özcan, “Bayram tatili girmesi çalışmaları aksattı. Çünkü bu işin bazılarını yapanlar maalesef şehir dışından geliyor” dedi.

Haber; Adnan KARABULUT

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kurban Bayramı’nın ardından biteceği şeklinde belirttiği Demokrasi meydanı ve Kültür Park’taki çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu. Evdeki hesabın çarşıya uymadığını belirterek çalışmaların neden yetişemediğini belirten Özcan, “Evdeki hesap çarşıya uymuyor maalesef böyle işlerde. Tabi bu araya bayram tatili girmesi çalışmaları aksattı. Çünkü bu işin bazılarını yapanlar maalesef şehir dışından geliyor. Birde tabi buranın projesinde bir değişiklik yapmak durumda kaldı. O yüzden burası ile ilgili bir gecikme oldu. Her halde artık son günleri diye düşünüyorum” dedi.

 

“SON RÖTUŞLARI YAPILIYOR”

Bir diğer yetişmeyen Kültür Park çalışmaları ile de açıklama yapan Özcan, “Kültür Park ile de bir sıkıntı oldu. Orayı da bayrama kadar bitirelim dedik ama onunda artık son rötuşları yapılıyor. Zannediyorum oda kısa sürede hizmete açılacak” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama