ATALAY Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ATALAY Eczanesi
Kültür Mah. Yavuz Sok. No: 23/ 1(Kültür Cami Karsisi)
Tel: 0374 215 41 53
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

ÖZCAN; "PARTİYE DEĞİL, ADAYLARA BAKIN"

11 Şubat 2019

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Seçim öncesi verdiğim sözleri bir gazete halinde basacağız. Bütün vatandaşlara da bana hesap sorabilmek için gazeteyi saklayın diyeceğim" dedi.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Civril Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Bu seçimin bir yerel seçim olduğunu hatırlatan Özcanü, "Bu seçimde oy kullanırken partiye değil, adaylara bakın. Adayların ne söylediğine bakın, Bolu için ne vaat ediyor, işsiz gençlerimize iş bulmayı ve temiz şeffaf bir yönetim vaat ediyor mu etmiyor mu bunlara bakın. Belediye başkan adayı vicdanlı mı değil mi, Allah korkusu taşıyor mu taşımıyor mu, kul hakkı yer mi yemez mi işte bunlara bakarak oyunuzu kullanın" dedi.

"BANA HESAP SORABİLİRSİNİZ"

Seçim öncesi verdiği sözleri bir gazete haline getirerek vatandaşlara dağıtacağını söyleyen Özcan, “Seçim öncesi verdiğim sözleri bir gazete halinde basacağız. Bütün vatandaşlara da bana hesap sorabilmek için gazeteyi saklayın diyeceğim. 5 yıl sonra böyle bir yere geldiğimde Tanju bey sen böyle bir söz vermiştin niye tutmadın diye çarpabilmek için bu gazeteyi saklayın" şeklinde konuştu.

"ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞI BENİMSEYECEĞİZ"

Şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyeceklerini ifade eden Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Her yıl dev bir pankarta gelirleri ve giderleri yazacağız ve herkes bunları görecek. Ayrıca denetleme komisyonu ile ilgili de bütün belediyelerden farklı bir şey yapacağız. Bütün belediyelerde bu komisyonun başkanı belediye başkanının listesinden seçilen birisi oluyor. Biz tam tersini yapacağız ve komisyonun başkanını muhalefet belediye meclis üyelerinden biri seçeceğiz. Denetlesinler, hatamız varsa yüzümüze vursunlar, suç duyurusunda bulunsunlar hesabını da verelim." Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama