STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

Otopark için Yeni yer

3 Aralık 2021

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Aktaş Mahallesi Süreyya Sokak üzerinde Bolu Belediyesine ait alana ek 615 m2 alanı da satın alarak katlı otopark yapacaklarını belirtti.

Haber; Sefa GÜNAY

PTT caddesi üzerinde bulunan eski katılı otoparkın yıkılması ile yaşanan otopark sorunu ile ilgili Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan araç sahiplerini sevindiren haber geldi.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclisi Aralık Ayı 1. Oturumunda yaptığı açıklamada, Aktaş Mahallesi Süreyya Sokak üzerinde Bolu Belediyesine ait alana ek 615 m2 alanı da satın alarak katlı otopark yapacaklarını belirtti.

 

“AMACIMIZ ORAYA BİR OTOPARK KAZANDIRMAK”

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Özcan, “Merkez durakların orada bulunan Sultan Hamamın alında aşağıda doğru giderken bulunana alanda bir miktar bizim hissemiz vardı. Geri kalan kısmı ile izale i şuyu davası açmıştık. Dava sonuçlandı. Orada 615 m2’si birçok vatandaşın, 300 m2’si bizim. Biz buranın tamamını almak istiyoruz. İzale i şuyu davası sonuçlandı zannediyorum 31 Ocak’ta ihalesi var. 31 Ocak’taki ihaleye de belediye olarak bizim almak istediğimiz vurgulamak için bizzat kendim katılacağım. Amacımız oraya bir otopark kazandırmak. Anıtlar kurulundan izin alabilirsek” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama