NANELİMON Eczanesi
KÖROĞLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
KÖROĞLU Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. No:1/1-A (Kaplıca Birlik Karşısı)
Tel: 0374 218 01 91
Bolu 5 günlük hava tahmini

OTOBÜS HATLARI MERCEK ALTINDA

11 Eylül 2019

Bolu Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı’nda alınan karar ile otobüs hatlarının detaylı incelenmesi için Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası ile ortak çalışma yapılacak.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı 2’nci oturumu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın idaresinde, Bolu Belediye Meclisi Salonu’nda yapıldı. Toplantıda, komisyonlardan gelen raporlar meclis üyelerinin oylarına sunulurken, toplantı geçtiğimiz oturumda alınan karar ile canlı yayın ile kamuoyu ile paylaşıldı.

Eylül ayının ilk birleşiminde Çıkınlar- Köroğlu mahallesi civarından direkt olarak Sağlık mahallesi, hastaneler ve resmi kurumlar civarına batıda Sümer- Tepecik mahallelerinden Kalıcı konutlarda bulunan İzzet Baysal Devlet Hastanesi güzergahına yeni açılan bulvarları da kapsayacak şekilde Özel Halk otobüsleri için yeni 2 hat oluşturulması konusu komisyondan olumlu görüş alarak meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Meclis üyeleri de otobüs hatlarının oluşturulması adına oy birliği ile karar aldı.

ŞOFÖRLER VE MECLİS ÜYELERİ BERABER ÇALIŞACAK

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise konu hakkında geçtiğimiz günler Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası ile bir görüşme gerçekleştirdiğini ve taleplerinin olduğunu meclis üyelerine iletti. Otobüs şoförlerinin talepleri doğrultusunda istişare yapılması gerektiğini belirten Başkan Özcan, meclisin içinde belirleyecekleri üyelerle ortak bir çalışma yapılmasını istedi.

Meclis üyeleri, Başkan Özcan’ın açıklamalarına katılırken, belirlenen üyelerin önümüzdeki günlerde şoförlerle bir araya gelip bir çalışma yapması bekleniyor. Meclis üyelerinin hazırladıkları rapor Ekim ayı toplantısında meclise taşınacak ve yeni otobüs hatlarının gerekip gerekmediği görüşülecek.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama