ELMAS Eczanesi
ELMAS Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi
KIZILTAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

OTEL KONFORUNDA SAĞLIK HİZMETİ

18 Mart 2019

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, hastalara 5 yıldızlı otel konforunda tedavi hizmeti sunuluyor.

Karacasu beldesinde bulunan ve Türkiye'nin birçok yerinden tedavi için gelen hastalara hizmet veren hastane, 340 yatak kapasitesine sahip. Geçen yıl, yaklaşık 80 bin hastaya tedavi, 7 bin 500 kişiye de yatan hasta hizmeti verilen hastaneye gelenler, termal havuzlarda ve uzman doktorlar gözetiminde tedavi ediliyor.

“HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA ÇALIŞIYORUZ"

Başhekim Erdal Dilekçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hastanenin 340 yatak kapasitesiyle hizmet verdiğini belirterek, "Bolu ve Doğu Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere, ülkenin tüm şehirlerinden hastanemize rehabilitasyon ve fizik tedavi amaçlı hastalarımız başvurmakta. Hastaneye ilgi çok yüksek düzeyde. Taleplere yanıt vermekte zorlanıyoruz. Hastalarımıza en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz" diye konuştu.

 

2018'de yatan hasta olarak 7 bin 500 kişiye hizmet verdiklerini aktaran Dilekçi, “Hastanemizde 2018'de yaklaşık 80 bin hastaya tedavi hizmeti verdik. Bu da bir fizik tedavi dal hastanesi için çok üst düzey bir rakam.Termal kaynakları olan  bir ilde bulunuyoruz. Bununla ilgili olarak hem ayakta hem de yatan hasta sayımız çok fazla. Hem hafta içerisinde gündüz ve gece fizik tedavi hizmetleri devam ediyor. Yatan hastalarımıza hafta sonunda da fizik tedavi hizmetleri devam ediyor. Burada amaç; hastalarımızı hiç ara vermeden sağlıklarına kavuşturup, normal hayatlarına devam etmelerini sağlamak. Ayrıca bu hastalarımıza da rehabilitasyon hizmeti vermekteyiz” ifadelerini kullandı.

 

Hastanenin kalite birimiyle hasta memnuniyetine yönelik her ay anket yaptıklarını dile getiren Dilekçi, yüzde 95'in üzerinde bir memnuniyet oranlarının olduğunu, sağlığına kavuşarak ayrılan hastaları gördüklerinde kendilerinin de mutlu olduğunu sözlerine ekledi. AA

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama