DEVA Eczanesi
ÜNAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DEVA Eczanesi
Borazanlar Mh Mehmet Akif Ersoy Blv No.50/A (Sağlık Müd.Yanı)
Tel: 0374 240 94 94
ÜNAL Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad. No: 25/A (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 10 42
Bolu 5 günlük hava tahmini

ÖĞRENCİLER PALAMUTLARI TOPRAKLA BULUŞTURDULAR

5 Kasım 2018

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü CAN-SEV (Canlıları Seviyoruz) projesi kapsamında Mudurnu Yazılar öğretmen ve öğrencileri, ormandan topladıkları palamutları çimlenmesi için küçük poşetlerin içindeki topraklara yerleştirdiler.

olu Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminin yürüttüğü projelerden olan CAN-SEV (Canlıları Seviyoruz) projesi kapsamında Mudurnu Yazılar İlkokulu ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, ormandan topladıkları palamutları çimlenmesi için küçük poşetlerin içindeki topraklara yerleştirdiler.

Öğrenciler palamutları düzenli bir şekilde sulayarak filizlenmesini bekleyecekler. Filizlenen palamutları öğretmenleri eşliğinde toprağa dikerek yeşil alan oluşturacaklar.

Öğrencilere doğa sevgisi kazandırmak ve canlıların yaşam haklarına duyarlı bir nesil yetiştirmek amacıyla yapılan etkinliğe katılan Yazılar İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri toprağa dokunmanın, canı hissetmenin mutluluğunu yaşadılar. Palamutların toprakla buluştuğu etkinliğe katılan Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi CAN-SEV projesi yürütücüsü öğretmenleri öğrencilerin projeden tam verim aldıklarını ve etkinliğin diğer okullarda da yapıldığını söylediler. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama